Звідки українці візьмуть гроші на купівлю землі - Die EUCON Law Group

We use cookies for our website. By continuing to browse the site, you agree to our use of cookies.

Publikationen

Звідки українці візьмуть гроші на купівлю землі

Про це йшлося під час Першого земельного форуму «Доступ до фінансів та лізингу», організованого у Києві Юридичною групою EUCON. Представники державних структур, банків, лізингових та фінансових компаній, бізнесу та агросектору зібрались, аби обговорити шляхи пошуку нових фінансових джерел для аграріїв, наявні програми підтримки розвитку, кредитування та лізингу, майбутні проекти та окреслити майбутні перспективи.

Захід розпочався вітальним словом організаторів Ярослава Романчука, адвоката, керуючого партнера Юридичної групи EUCON, та Анатолія Мірошниченка, адвоката, старшого партнера Юридичної групи EUCON. Так, Ярослав Романчук зазначив, що головна мета форуму – обговорити питання доступу до фінансів та рівня готовності держави допомогти бізнесу у реалізації нових інструментів. У свою чергу, Анатолій Мірошниченко підкреслив зміщення фокусу дискусії з рішення про відкриття ринку землі як такого на механізми доступу потенційних покупців та користувачів землі до нових інструментів.

Президент Української зернової асоціації Микола Горбачьов у своій промові наголосив, що єдиним органом, який може надати аграріям будь-які гарантії, є держава.

А генеральний директор «ОТП Лізинг» Андрій Павлушин виступаючи на тему «Купити землю замало, її ще потрібно обробити. Якими лізинговими програмами може скористатися аграрій?», розповів про види лізингу, роз’яснив процес реалізації техніки.

Заступник голови Ради «Земельна спілка України», оцінювач Андрій Мартин акцентував увагу, що ціна на українські землі не може відповідати європейським, а вартість землі залежить від дохідності майна.

Адвокат, керівник практики захисту бізнесу Юридичної групи EUCON Євген Петренко поділився з учасниками форуму інформацією щодо агрорейдерства. Ця тема була і буде в Україні актуальною, про що свідчить наведена спікером статистична інформація про рівень рейдерства. За словами доповідача, найбільш вдалим інструментом захисту від рейдерства є послідовна, виважена політика в корпоративному структуруванні бізнесу, прозорість бухгалтерського обліку, чітка вертикаль управління компанією. З метою захисту компанії від рейдерства адвокат рекомендував проведення правового аудиту компанії, розробку стандартів компанії та проведення навчальних тренінгів для персоналу компанії. “Тож, щоб не стати жертвою рейдерства, до нього потрібно бути готовим”, – підсумував свій виступ Євген Петренко.

Приватний нотаріус Василь Кузмич поділився правовими тонкощами нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу та застави земельної ділянки. Спікер зазначив, що при оформленні договору купівлі-продажу земельної ділянки повинні бути пред’явлені наступні документи: державний акт на землю або це може бути свідоцтво про право на спадщину, договір купівлі-продажу, а також витяг з державного земельного кадастру та експертна оцінка земельної ділянки.

Kontakt mit uns

Anfrage senden