IV міжнародний форум «ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО БІЗНЕСУ» у Варшаві - Юридична група Eucon

Ми використовуємо файли cookie для нашого веб-сайту. Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з використанням нами файлів cookie.

Публікації

IV міжнародний форум «ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО БІЗНЕСУ» у Варшаві

12 травня 2016 року у Варшаві відбудеться один із найбільш масштабних заходів в польсько-українському економічному співробітництві – четвертий щорічний Міжнародний форум «ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО БІЗНЕСУ».[:]

Захід покликаний обговорити поточні перспективи інвестування в українську економіку інвесторами з ЄС, зокрема з Польщі, у контексті застосування Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Форум відбудеться за підтримки Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, Міністерства розвитку Республіки Польща та буде проходити під патронатом Посольства Республіки Польща в Україні та Посольства України в Республіці Польща. Захід буде проведено за участі представників державних органів, органів місцевого самоврядування України та Польщі, а також представників ділових кіл обох країн.

Під час роботи Форуму передбачається обговорити широкий спектр актуальних питань економічного співробітництва, зокрема перспективи інвестування польського бізнесу в українську економіку, можливості збільшення товарообігу між країнами.

У рамках форуму також відбудеться презентація українських інвестиційних проектів, які підлягають реалізації в Польщі. Представляти свої проекти будуть полуфіналісти Міжнародного конкурсу інвестиційних проектів.

Організатори конкурсу:

Місце проведення Форуму: Міністерство розвитку Республіки Польща  (м. Варшава, Плац Тшех Кшижи 3/5).

Про результати попереднього форуму у Варшаві можна почитати ТУТ.

У разі наявності запитань або пропозицій просимо направляти лист на електронну пошту office@euconlaw.com.

РЕЗУЛЬТАТИ ФОРУМУ

ПРОГРАМА

РЕЄСТРАЦІЯ

IV_Conference_2016

Зв’язатися з нами

Надіслати запит