Консультація юриста та супроводження судових спорів. EUCON

Ми використовуємо файли cookie для нашого веб-сайту. Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з використанням нами файлів cookie.

Про компанію

Юридична група EUCON надає юридичні послуги в Україні та Польщі з 2006 року.

Ми стали впізнаваним юридичним брендом, одними із лідерів у сферах податкового, корпоративного, земельного, трудового права і трансфертного ціноутворення, здобувши визнання авторитетних міжнародних та вітчизняних рейтингів.

Створюючи максимально адаптовану під потреби клієнта стратегію, тримаючи руку на пульсі останніх тенденцій та володіючи знаннями з різних галузей українського та польського ринків, експерти EUCON гарантують надання комплексних послуг ефективно, швидко та якісно.

НАША ВІЗІЯ: створити сучасний юридичний хаб для задоволення потреб бізнесу країн ЄС та Східного партнерства при виході на закордонні ринки.

Наша команда надає послуги з найбільш складних питань оподаткування, трансфертного ціноутворення, корпоративного, земельного та аграрного права, бізнес-структурування, вирішення спорів, захисту активів, протидії фінансовому шахрайству та корупції, компалєнсу, проектного фінансування та податкового планування із застосуванням нематеріальних активів.

Команда EUCON – це об’єднання професіоналів:  юристів, адвокатів, аудиторів, податкових радників, фахівців з трансфертного ціноутворення, консультантів з бухгалтерського та податкового обліку. Дотримання синергетичного підходу є нашою конкурентною перевагою і дозволяє продукувати комплексні й ефективні рішення для досягнення цілей наших клієнтів.

Нашими клієнтами є провідні міжнародні та українські компанії – лідери в таких галузях економіки, як нафтогазова, енергетика, харчова промисловість, агробізнес, сільське господарство, телекомунікації, торгівля, транспорт, фінанси, металургія, хімія, будівництво, готельний бізнес тощо.

ЄДИНИМИ КРИТЕРІЯМИ ВИМІРУ НАШОГО УСПІХУ Є:

 • відмінні результати
 •  задоволені клієнти
 • добробут кожного члена команди
Про компанію

Наші цінності базуються на принципах

 • ВЗАЄМНОЇ ДОВІРИ
 • ТОЛЕРАНТНОСТІ, ЕМПАТІЇ ТА ТУРБОТИ
 • ДОТРИМАННЯ ВИСОКИХ ПРОФЕСІЙНИХ ТА ЕТИЧНИХ СТАНДАРТІВ
 • ПІДТРИМКИ ЦІЛЕЙ СТАЛОГО РОЗВИТКУ ООН (ESG)
Про компанію

Наша мета

забезпечити надання максимально якісних послуг у мінімальні терміни, досягнувши процвітання наших клієнтів шляхом використання найефективніших та найбільш інноваційних методів та засобів

Наша Місія – конвертуємо довіру клієнтів в ефективні рішення,  а саме:

 • щоденно дотримуємося найвищих стандартів у роботі з клієнтами та стейкхолдерами
 • проводимо щорічні міжнародні бізнес-форуми та інші освітні заходи
 • беремо участь у розробці, удосконаленні або публічному обговоренні законодавчих ініціатив
 • підвищуємо рівень професійної культури, формуємо пласт молодих та перспективних фахівців на юридичному ринку України та Польщі
Зв’язатися з нами

Надіслати запит