Про компанію - Юридична група Eucon

Ми використовуємо файли cookie для нашого веб-сайту. Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з використанням нами файлів cookie.

Про компанію

Юридична група EUCON надає юридичні послуги в Україні та Польщі з 2006 року.

Ми стали впізнаваним юридичним брендом, одними із лідерів у сферах податкового, корпоративного, земельного, трудового права і трансфертного ціноутворення, здобувши визнання авторитетних міжнародних та вітчизняних рейтингів.

Створюючи максимально адаптовану під потреби клієнта стратегію, тримаючи руку на пульсі останніх тенденцій та володіючи знаннями з різних галузей українського та польського ринків, експерти EUCON гарантують надання комплексних послуг ефективно, швидко та якісно.

Наша команда надає послуги з найбільш складних питань оподаткування, трансфертного ціноутворення, корпоративного, земельного та аграрного права, бізнес-структурування, вирішення спорів, захисту активів, протидії фінансовому шахрайству та корупції, компалєнсу, проектного фінансування та податкового планування із застосуванням нематеріальних активів.

Команда EUCON – це об’єднання професіоналів:  юристів, адвокатів, аудиторів, податкових радників, фахівців з трансфертного ціноутворення, консультантів з бухгалтерського та податкового обліку. Дотримання синергетичного підходу є нашою конкурентною перевагою і дозволяє продукувати комплексні й ефективні рішення для досягнення цілей наших клієнтів.

Нашими клієнтами є провідні міжнародні та українські компанії – лідери в таких галузях економіки, як нафтогазова, енергетика, харчова промисловість, агробізнес, сільське господарство, телекомунікації, торгівля, транспорт, фінанси, металургія, хімія, будівництво, готельний бізнес тощо.

Про компанію

Наші цінності

 • порядність і принциповість у відносинах з клієнтами та колегами
 • відповідальність за виконання кожної задачі
 • професійна організація роботи
 • дотримання синергетичного принципу у вирішенні проблем
 • орієнтування на найвищі стандарти надання послуг
 • мінімізація ризиків та часу на вирішення проблеми
 • формування потужної команди професіоналів
Про компанію

Наша мета

забезпечити надання максимально якісних послуг у мінімальні терміни, досягнувши процвітання наших клієнтів шляхом використання найефективніших та найбільш інноваційних методів та засобів

Наша Місія – це здійснення внеску у демократичний розвиток бізнес-середовища на вітчизняному та міжнародному рівнях,  а саме:

 • щоденне дотримання найвищих стандартів у роботі з клієнтами та стейкхолдерами
 • проведення щорічних міжнародних бізнес-форумів та інших освітніх заходів
 • участь у розробці, удосконаленні або публічному обговоренні законодавчих ініціатив
 • підвищення рівня професійної культури, формування пласту молодих та перспективних фахівців на юридичному ринку України та Польщі
Зв’язатися з нами

Надіслати запит