Публікації - Юридична група Eucon

Ми використовуємо файли cookie для нашого веб-сайту. Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з використанням нами файлів cookie.

Публікації

Війна, податки та бізнес: підсумки панельної дискусії на GRAIN STORAGE FORUM + AGRO UKRAINE

Юридична група EUCON виступила співорганізатором найбільшого в Україні аграрного форуму – GRAIN STORAGE FORUM + AGRO UKRAINE. 28 травня 2024 року за ініціативи EUCON в межах форуму відбулася панельна дискусія «Війна та податкові маневри в Україні».

ІІІ Юридичний форум ЄС-Східне партнерство 2024

03/05/2024

Задяки спільним зусиллям наших партнерів та членів міжнародного організаційного комітету вже третій рік поспіль 23-24 травня 2024 року у Варшаві відбудеться ІІІ Юридичний форум ЄС-Східне партнерство, який об’єднає професійну юридичну спільноту країн Європи, Східного партнерства, Центральної Азії та Кавказу, а також до нас доєднаються представники юридичної спільноти з США та інших країн світу.

Майбутнє стратегічного партнерства обговорили на XIX Міжнародному форумі «Польсько-українські дні бізнесу»

25 квітня 2024 року у Варшаві відбувся XIX Міжнародний форум «Польсько-українські дні бізнесу», де представники бізнес-спільноти Польщі та України обговорили можливості та шляхи  зміцнення  стійких партнерських взаємовідносин, спрямованих на економічний розвиток обох країн.

Актуальні питання трансфертного ціноутворення та оподаткування КІК: онлайн вебінар від Лариси Врублевської

9 квітня 2024 року Лариса Врублевська, аудитор, партнер Юридичної групи EUCON, виступила на онлайн вебінарі для членів Асоціації платників податків України з темою, присвяченій питанню трансфертного ціноутворення та оподаткуванню КІК.

The Legal 500 EMEA: EUCON серед лідерів юридичного ринку України

27 березня 2024 року міжнародний авторитетний рейтинг The Legal 500 EMEA опублікував своє щорічне дослідження ринку юридичних послуг України. Навіть у нелегкі часи для України Юридична група EUCON успішно демонструє високі стандарти роботи та продовжує утримувати провідні позиції на юридичному ринку країни.

ТОП 50 провідних юридичних фірм України 2024: EUCON серед лідерів юридичного рику України

Юридична група EUCON традиційно увійшла до найавторитетнішого вітчизняного дослідження – «ТОП-50 провідних юридичних фірм України 2024», який щороку проводить газета «Юридична практика».

Андрій Романчук про податково-правові аспекти ведення бізнесу в Польщі на InvestPro Poland & Ukraine

Андрій Романчук, адвокат та старший партнер Юридичної групи EUCON, взяв участь у конференції InvestPro Poland & Ukraine, представивши актуальну тему: “Ведення бізнесу в Польщі: податково-правові аспекти та майбутні тенденції”.

Заблокований кордон. Як у Польщі спробують зупинити страйкарів через суд

Український бізнес зробив перший крок до розблокування польського кордону у правовий спосіб, – від імені Асоціації міжнародних перевізників України до місцевих органів влади в Польщі на територіях, де розташовані заблоковані прикордонні пункти, подали перші скарги.

Від викликів до спільних рішень: 15 листопада у Варшаві відбувся XVIII Міжнародний форум «Польсько-українські дні бізнесу»

Вчергове Варшава стала епіцентром консолідації польсько-української бізнес-спільноти: понад 130 учасників та близько 30 спікерів зустрілися на одному майданчику і обговорили можливості залучення інвестицій для відбудови України та шукали нові горизонти співпраці в контексті Україна-Польща.

Релокація до Польщі: Ярослав Романчук розповів про виклики та можливості для українського бізнесу

15 листопада 2023 року адвокат, керуючий партнер Юридичної групи EUCON Ярослав Романчук взяв участь у якості спікера XI Щорічного форуму юрисконсультів, організованим газетою “Юридична практика”.

Ювілейне видання “ТРАНСФЕРТНЕ ЦІНОУТВОРЕННЯ В УКРАЇНІ”

Друзі та колеги, раді вам презентувати ювілейне інформаційно-навчальне видання, присвячене контролю за трансфертним ціноутворення в Україні – «Трансфертне ціноутворення в Україні 10 років».

Оподаткування в Польщі: практичні рекомендації для іноземців у т.ч. для українців

Адвокат, керуючий партнер, керівник податкової практики київського офісу EUCON Ярослав Романчук та радниця, податкова консультантка, керівниця податкової практики варшавського офісу EUCON Інга Лівандовська стали спікерами конференції «Як платити податки в Європі?».

Ярослав Романчук став спікером V Міжнародної конференції Intermodal 2023

11-13 вересня 2023 року у Варшаві проходить V Міжнародна конференція Intermodal 2023, яка цього року присвячена інтермодальним перевезенням в інтеграції транспортних систем України до Європейського Союзу.

У Карпачі на 32-му Економічному форумі відбулась презентація книги «Бізнес-право України для польських інвесторів»

5 вересня 2023 року в Карпачі у межах найбільшого економічного форуму у Центральній та Східній Європі, а саме на 32-му Економічному форумі відбулася презентація книги «Бізнес-право України для польських інвесторів».

Пеня у сфері ЗЕД: досудова та судова стратегії захисту

08/08/2023

№31, 03 серпня 2023 Віталій Кемінь , адвокат, старший юрист Юридичної групи EUCON   За півтора року війни міжнародні економічні зв’язки бізнесу зазнали найбільшої шкоди. Війна зруйнувала всі логістичні шляхи для експортних/імпортних операцій, а міжнародні партнери, перш ніж переказати кошти чи постачати товари, незважаючи на те, що з української сторони зобов’язання виконані, десять раз подумають, [:]

Зв’язатися з нами

Надіслати запит