Відбувся IV Міжнародний податковий форум - EUCONLAW Group

Ми використовуємо файли cookie для нашого веб-сайту. Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з використанням нами файлів cookie.

Публікації

Відбувся IV Міжнародний податковий форум

12 квітня 2017 року в Києві вже вчетверте пройшов Міжнародний податковий форум, організований газетою «Юридична практика». Генеральним партнером форуму традиційно виступив Міжнародний правовий центр EUCON.

Розпочався форум з панельної дискусії, яка була присвячена глобальним трендам оподаткування  та їх вплив на Україну, модерував дискусію Ярослав Романчук, адвокат, керуючий партнер Міжнародного правого центра EUCON.  Зокрема, в панельній дискусії  взяли участь Євгеній Капінус – заступник міністра фінансів України, Андрій Журжій – перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики, Альгірдас Шемета – бізнес-омбудсмен в Україні, Злата Лагутіна – заступник начальника Головного управління  ДФС в м. Києві та інші.

GEX_7146

В рамках панельної дискусії експерти говорили про етапи приєднання України до Плану BEPS і перспективи обміну податковою інформацією, про глобальні  тренди оподаткування, а саме перехід від моделі податкової конкуренції юрисдикцій країн – до моделі податкової кооперації, та чи буде покращено інвестиційний клімат країни завдяки змінам в податковому законодавстві.

Резюмуючи підсумки дискусії Ярослав Романчук підкреслив, що міжнародні тенденції оподаткування не можуть не вплинути на податкову систему України, але для змін потрібна, передусім, політична воля.

image2

Друга секція четвертої сесії була присвячена питанням ТЦУ та міжнародному оподаткуванню, модерувала секцію Лариса Врублевська, аудитор, партнер, керівник практики трансфертного ціноутворення Міжнародного правового центру EUCON. В рамках даної секції експерти обговорили наслідки лібералізації законодавства по ТЦУ. «Багато компаній випали з переліку контрольованих через збільшення вартісного критерію в три рази, але разом з тим, окремі зміни не були узгоджені з іншими», – зазначила Лариса Врублевська.

image1

Про наслідки оскарження і скасування ППР в контексті кримінального переслідування бізнесу розповів Євген Петренко, адвокат, партнер, керівник практики з кримінального права та процесу Міжнародного правового центра EUCON. «Досить часто податкові перевірки використовуються органами в першу чергу як інструмент для отримання доказів для подальшого порушення кримінальних проваджень», –  наголосив Євген.

Зв’язатися з нами

Надіслати запит