5 конференцій, аграрна виставка, 100 спікерів, міжнародні делегати та business networking: відбувся Grain Storage Forum ELEVATOR 2021 за партнерства EUCON - Юридична група Eucon

Ми використовуємо файли cookie для нашого веб-сайту. Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з використанням нами файлів cookie.

Публікації

5 конференцій, аграрна виставка, 100 спікерів, міжнародні делегати та business networking: відбувся Grain Storage Forum ELEVATOR 2021 за партнерства EUCON

25 травня відбувся Grain Storage Forum ELEVATOR 2021 – один із наймасштабніших агрофорумів України, який втретє об’єднує близько 100 спікерів та збирає 1000 учасників з метою долучити до обговорення сьогоденних проблем та можливостей сталого розвитку галузі зберігання, переробки продукції рослинництва, представників влади, бізнесу, науки та посприяти впровадженню сучасних інновацій в галузь.

Організатори події – Інформаційно-аналітична Група компаній “ПроАгро Груп” та Українська зернова асоціація (УЗА).

Цьогоріч EUCON Legal Group став юридичним партнером форуму: кожен учасник у межах заходу мав змогу отримати безкоштовну юридичну консультацію від експертів EUCON у спеціальному корнері компанії.

Також адвокат, керуючий партнер EUCON Ярослав Романчук став спікером круглого столу “Сучасний стан та головні питання сталого розвитку елеваторної галузі” Конференції “Зберігання зерна 2021”. Експерт розповів про способи залучення дешевих та довгих грошей в елеваторну галузь, типи фінансових ресурсів та проектів, які фінансуються ЄС, а також основні вимоги банківських установ.

У межах форуму за експертного партнерства EUCON було проведено Конференцію “Податки, облік, право підприємств зберігання та переробки зерна”.

Протягом першої панелі “Податкові маневри аграрного бухгалтера в 2021 році – чи є шанс вижити?” про трансфертне ціноутворення в операціях із сировинними товарами, актуальні питання ТЦУ, КІК та зміни у законодавстві розповіла аудитор, партнер Лариса Врублевська.

Особливості застосування різних ставок ПДВ в операціях ввезення та постачання сільськогосподарської продукції стали об’єктами виступу аудитора, радника компанії Жанни Білобловської.

Адвокат, радник EUCON Володимир Бевза розповів учасникам про ризиковість, блокування податкових накладних, перевірки, штрафи, оскарження рішень податкового органу, зміни у законодавстві та все, що треба знати платнику податків.

Також спікерами першої панелі стали представники ДПС України – директор Департаменту управління ризиками Антон Чиж та директор Департаменту методології Мар’яна Куц. Так, пан Чиж прокоментував питання блокування податкових накладних, пояснивши мотивацію ДПС до виконання таких дій та акцентувавши увагу на тому, що цей процес є не блокуванням, а зупиненням дії податкових накладних. Мар’яна Куц озвучила свої думки щодо проекту закону №5425, прокоментувавши позицію контролюючих органів та передбачивши строки прийняття закону.

 

Друга панель “Як захистити власника аграрного бізнесу та його інвестиції від рейдерів та всякої “нечисті” розпочалась виступом керівника Департаменту кримінально-правової політики та захисту інвестицій Офісу Генерального Прокурора Олексія Бонюка, який поділився результатами роботи департаменту та співпраці, розповів про взаємодію з регіонами, пріоритети у захисті законних інтересів суб’єктів підприємництва.

Адвокат, партнер EUCON Євген Петренко розповів учасникам про способи захисту агробізнесу та інвесторів від рейдерства, а також про кроки на випередження щодо запобігання рейдерству та захисту активів.

Про ризики корпоративного шахрайства, вимоги ЄС, превентивні методи та найкращі світові практики antifraud протягом виступу говорив адвокат, керуючий партнер Ярослав Романчук.

Конференція завершилась виступом юриста практики земельного і аграрного права Віталія Панчика, який озвучив можливі ризики при купівлі земельних ділянок в актуальних умовах і у перспективі.

Зв’язатися з нами

Надіслати запит