«Актуальні питання трансфертного ціноутворення та оподаткування КІК»: Лариса Врублевська виступила в межах вебінару від Асоціації платників податків України - Юридична група Eucon

Ми використовуємо файли cookie для нашого веб-сайту. Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з використанням нами файлів cookie.

Публікації

«Актуальні питання трансфертного ціноутворення та оподаткування КІК»: Лариса Врублевська виступила в межах вебінару від Асоціації платників податків України

Аудиторка, партнерка EUCON Лариса Врублевська 15 червня виступила в межах вебінару від Асоціації платників податків України на тему «Актуальні питання трансфертного ціноутворення та оподаткування КІК».

Спікерка розпочала лекцію із того, як підготуватись до подання звітності про контрольовані операції, проаналізувала звітність у сфері трансфертного ціноутворення за 2022 рік, питання обов’язку звітування та самостійних коригувань протягом воєнного стану, питання відповідальності, передбаченої законодавством за неподання і несвоєчасне подання різних видів звітності, повідомлення про участь в МГК, документації та за надання недостовірної інформації.

Пані Лариса також розглянула контроль у сфері трансфертного ціноутворення, фактори, які враховуються при моніторингу, письмові запити про надання інформації щодо КО, перевірки й відповідальність протягом воєнного стану. Не оминула увагою і результати ДПС в успішній імплементації кроків BEPS та GAAR, а також найрозповсюдженіші недоліки документації з ТЦУ.

Окремої уваги вартували практичні аспекти: сегментування облікових даних, критерій обсягу виручки для формування первинної вибірки, якість остаточної вибірки, вибір часового проміжку для аналізу і використання історичних даних.

Важливим питанням є також проблеми трансфертного ціноутворення, зокрема крізь призму впливу пандемії covid-19, тож Лариса Врублевська озвучила рекомендовані рішення щодо розв’язання цих проблем.

Експертка детально проаналізувала питання ділової мети, конструктивних (прихованих) дивідендів, коригування на 30%, контрольованих іноземних компаній, звітності з КІК, подання повідомлень, перехідних положень, звільнення та постанови Верховного Суду. Завершився виступ оглядом змін, які пропонуються законопроектом №8137 від 19.10.2022.

Лариса Врублевська отримала подяку від організаторів вебінару, які відзначили плідність багаторічного партнерства, високий професіоналізм, інформативність, доступність та глибину подачі експертки!

Зв’язатися з нами

Надіслати запит