“CHAMBERS EUROPE 2022”: EUCON У ПЕРЕЛІКУ НАЙКРАЩИХ КОМПАНІЙ З ОПОДАТКУВАННЯ, А ПАРТНЕР КОМПАНІЇ ВІДЗНАЧЕНИЙ СЕРЕД РЕКОМЕНДОВАНИХ ЕКСПЕРТІВ У СФЕРІ ПОДАТКІВ - Юридична група Eucon

Ми використовуємо файли cookie для нашого веб-сайту. Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з використанням нами файлів cookie.

Публікації

“CHAMBERS EUROPE 2022”: EUCON У ПЕРЕЛІКУ НАЙКРАЩИХ КОМПАНІЙ З ОПОДАТКУВАННЯ, А ПАРТНЕР КОМПАНІЇ ВІДЗНАЧЕНИЙ СЕРЕД РЕКОМЕНДОВАНИХ ЕКСПЕРТІВ У СФЕРІ ПОДАТКІВ

Український юридичний ринок продовжує демонструвати свою професійність на міжнародній арені. Так, міжнародний рейтинг “Chambers and Partners” оприлюднив результати щорічного дослідження “Chambers Europe 2022”, за результатами якого Юридична група EUCON потрапила до переліку найкращих компаній у сфері податків, а керуючого партнера Ярослава Романчука відзначено серед рекомендованих експертів у податковій практиці в Україні.

“Ярослав Романчук спеціалізується на різних податкових напрямках, зокрема у напрямках податкових спорів і трансфертного ціноутворення. Джерела описують його як “дуже підприємливого” експерта”, – охарактеризував адвоката Chаmbers.

Зв’язатися з нами

Надіслати запит