EUCON Legal Group став співорганізатором Форум польського підприємництва (Forum Polskiej Przedsiębiorczości), що відбувся 22-24 червня у Варшаві - Юридична група Eucon

Ми використовуємо файли cookie для нашого веб-сайту. Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з використанням нами файлів cookie.

Публікації

EUCON Legal Group став співорганізатором Форум польського підприємництва (Forum Polskiej Przedsiębiorczości), що відбувся 22-24 червня у Варшаві

biznes-v-Polshe

Обговорення польсько-української бізнес співпраці на європейських майданчиках триває. Так, 22-24 червня у Варашаві відбувся Форум польського підприємництва (Forum Polskiej Przedsiębiorczości), співорганізаторами якого стали EUCON Legal Group та Асоціація українського бізнесу в Польщі.

Зокрема, керуючий партнер EUCON та співголова Ради АУБП Ярослав Романчук став спікером інавгураційних дебатів “Польсько-українське економічне співробітництво – трудовий потенціал та потенціал капіталу. Спільні підприємства” у межах Форуму польсько-українського підприємництва (Forum Przedsiębiorczości Ukraińsko-Polskiej). У дебатах також взяли участь представники Управління Маршалка Мазовецького воєводства.

Так, Ярослав Романчук поділився актуальною інформацією щодо особливостей польсько-української бізнес співпраці, наголосивши на динаміці тимчасової релокації у Польщу українських компаній, доступності підприємців до фінансових інструментів для залучення додаткового фінансування у Польщі, перевагах польського ринку крізь призму розширення і масштабування бізнесу на ринки ЄС у перспективі та ін.

Зв’язатися з нами

Надіслати запит