Інтерес до Польщі як юрисдикції для виходу на ринок Європи зростає - EUCONLAW Group

Ми використовуємо файли cookie для нашого веб-сайту. Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з використанням нами файлів cookie.

Публікації

Інтерес до Польщі як юрисдикції для виходу на ринок Європи зростає

В одному зі столичних готелів Києва 26 лютого 2015 року пройшов перший із серії семінарів для українських інвесторів і підприємців на тему: «Відкриття бізнесу в Польщі: від А до Я». Як вийти на ринок Євросоюзу через польську юрисдикцію, які перспективи і переваги, що необхідно знати і з чого почати – ось про що йшла мова на заході.

Семінар був організований Міжнародним правовим центром EUCON та Польсько-Українською господарчою палатою за підтримки Відділу сприяння торгівлі та інвестиціям Посольства Республіки Польща у Києві.

Бартош Мусяловіч, керівник Економічного відділу Посольства Республіки Польща, зазначив, що українські інвестори вже присутні на польському ринку. Зокрема, спостерігається зацікавленість українського бізнесу у великій промисловості, але хотілося б бачити українських інвесторів в малому та середньому бізнесі, оскільки саме вони складають основу приватного бізнесу. Пан Мусяловіч зазначив, що Польща також починала з проблем, з якими зіштовхується Україна, тому, на його думку, для національного бізнесу немає кращого полігону для діяльності, ніж Польща.

У свою чергу експерт Відділу сприяння торгівлі та інвестиціям Посольства Республіки Польща Бартош Фурман розповів про спеціальні економічні зони, які були створені з метою прискорення економічного розвитку регіонів Польщі, розвитку та використання нових технологій і технологічних можливостей в економіці, збільшення конкурентоспроможності товарів і послуг. Українських інвесторів польський ринок повинен зацікавити тому, що там амбітні і працьовиті люди, багатовекторність економіки, макроекономічна стабільність, висока якість продуктів, інвестиційні інфраструктури, великий внутрішній ринок і доступ до європейського.

Віце-президент Польсько-Української господарчої палати, керуючий партнер Міжнародного правового центру EUCON Ярослав Романчук доповнив, що після вступу в ЄС Польща почала стрімко розвиватися, вона входить до трійки країн, що отримала найбільші інвестиції для розвитку. «Важливо те, що ці кошти були ефективно використані, вкладені в інфраструктуру», – підкреслив пан Романчук.

Про те, як зареєструвати, придбати компанію в Польщі, як перевірити надійність фірми, яку купуєте і які організаційно-правові форми є кращими розповів радник з питань міжнародного корпоративного права МПЦ EUCON Андрій Романчук.

На податковій системі Польщі та бухгалтерському обслуговуванні зупинилася партнер МПЦ EUCON Лариса Врублевська. Вона не тільки надала інформацію про основні податки, але і на запит аудиторії зупинилася на особливостях оподаткування господарських операцій між резидентами України та Польщі з урахуванням положень Конвенції про уникнення подвійного оподаткування, необхідності дотримання вимог законодавства з трансфертного ціноутворення.

В рамках заходу, безумовно, також були розглянуті питання отримання права проживання в Польщі та ЄС, у тому числі отримання різних категорій віз, посвідки на проживання, громадянства, про що розповіла старший партнер МПЦ EUCON Тетяна Самсіна.

Зв’язатися з нами

Надіслати запит