Результати ITR World Tax 2024: EUCON серед лідерів ринку - Юридична група Eucon

Ми використовуємо файли cookie для нашого веб-сайту. Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з використанням нами файлів cookie.

Публікації

Результати ITR World Tax 2024: EUCON серед лідерів ринку

Наприкінці серпня міжнародне рейтингове дослідження у сфері податків та трансфертного ціноутворення ITR World Tax 2024 анонсувало результати дослідження юридичного ринку.

За результатами рейтингу EUCON Legal Group відзначено у Tier2 серед провідних юридичних компаній, які спеціалізуються у сфері загальних корпоративних податків та серед компаній-лідерів у практиці трансфертного ціноутворення.

Також дослідженням були високо оцінені  професійні досягнення експертів EUCON Legal Group. Керуючий партнер компанії Ярослав Романчук був відзначений серед провідних експертів у сфері податків в Україні з відмітками «Highly Regarded» та «Tax controversy». Партнерка компанії Лариса Врублевська увійшла до переліку провідних експертів в сфері податків і трансфертного ціноутворення в Україні з відміткою «Highly Regarded» та була включена до Women in Tax Leaders guide, який відзначає найкращих експерток-жінок у сфері податків.

ITR World Tax – це один із найповніших довідників у сфері податків, що охоплює в своєму дослідженні понад 140 юрисдикцій світу та щороку відзначає найефективніші юридичні компанії та практиків у сфері податків та трансфертного ціноутворення.

Зв’язатися з нами

Надіслати запит