Про те, «як вижити в часи змін?», говорили учасники Українського бізнес форуму 2018 - EUCONLAW Group

Ми використовуємо файли cookie для нашого веб-сайту. Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з використанням нами файлів cookie.

Публікації

Про те, «як вижити в часи змін?», говорили учасники Українського бізнес форуму 2018

19 листопада у Києві відбувся масштабний захід, який зібрав широку аудиторію різних бізнес-кіл – Український бізнес форум 2018: «Як вижити в часи змін? Інвестиції та інновації для бізнесу».[:]

Особливістю форуму є те, що в один день проводяться і конференція, і виставка, дискусії і виступи відбуваються паралельно у двох залах, а учасниками стали більш ніж 30 спікерів з України та Європи. До останніх долучилися й експерти Юридичної групи EUCON – адвокат, керуючий партнер, керівник податкової практики Ярослав Романчук та аудитор, партнер, керівник практики трансфертного ціноутворення Лариса Врублевська.

Ярослав Романчук у межах заходу розповів слухачам про «Доступ до європейських ринків і просування українських товарів до країн ЄС через створення власного торгового дому в Польщі». Спікер зазначив, що сусідня Польща багата фінансовими ресурсами і сприятливими умовами інвестування. Так, Польща стала найбільш успішним бенефіціаром фінансування з фондів ЄС в 2014-2020 роках, отримавши понад 111 млрд євро компенсації бізнесу за розвиток інновацій та інвестиції. Бізнес, в першу чергу експортери, зареєструвавши компанію в Польщі, отримує: можливість бути ближче до своїх споживачів; можливість диверсифікувати ризики, які є в Україні, валютні, інфляційні та ряд інших; доступ до дешевих лізинговими програмами, державним грантам, фінансових ресурсів і структурним програмам Польщі та ЄС; можливість мати прозору іноземну компанію для корпоративного структурування бізнесу та захисту активів в Україні і т.д. Пан Романчук також зазначив, що для певної категорії підприємців у Польщі створено спеціальні економічні зони (СЕЗ), де вони можуть вести бізнес на пільгових умовах.

DSC02855

Лариса Врублевська, виступивши на тему «Вплив правил трансфертного ціноутворення на ефективність функціонування бізнес-структур. Основні завдання в сфері ТЦУ для компаній, які працюють на міжнародних ринках», розповіла учасникам бізнес-форуму про основні завдання для холдингових структур, навела схему реалізації товарів всередині групи, зазначивши, що витрати і прибутки з’являються тільки тоді, коли потоки грошової готівки перетинають межі групи. Також спікер пояснила ланцюжок утворення вартості, структуру аналізу внутрішньогрупних операцій, класифікацію послуг для цілей ТЦУ та назвала наслідки адаптації правил ТЦУ у межах групи компаній.

DSC02992

Учасниками форуму також стали: Ніна Южаніна – голова Комітету з питань податкової та митної політики Верховної Ради України, Емал Бахтарі – Керівник проектів та програм Департаменту відкритих ринків Національного банку України, Григол Катамадзе – президент Асоціації платників податків України, Анатолій Гулей – голова правління Української міжбанківської валютної біржі та інші.

Зв’язатися з нами

Надіслати запит