Обрії перспектив: Ярослав Романчук став запрошеним експертом у межах форуму «Відбудова України – галузеві консультації», що відбувся у Варшаві - Юридична група Eucon

Ми використовуємо файли cookie для нашого веб-сайту. Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з використанням нами файлів cookie.

Публікації

Обрії перспектив: Ярослав Романчук став запрошеним експертом у межах форуму «Відбудова України – галузеві консультації», що відбувся у Варшаві

Останній літній день, 31 серпня, 2022 р., відзначився важливою подією в контексті перших сходинок у реалізації масштабної й амбіційної реновації – форумом «Відбудова України – галузеві консультації» («Odbudowa Ukrainy – Konsultacje branżowe»), який відбувся у Варшаві та був організований Польською агенцією з інвестицій та торгівлі PAIH та Міністерством Розвитку і Технології Республіки Польща (Ministerstwo Rozwoju i Technologii). Адвокат, керуючий партнер EUCON Ярослав Романчук став запрошеним експертом у межах заходу.

У фокусі обговорення учасників форуму були три блоки панельних дискусій: польські та українські інструменти підтримки в процесі відбудови України; тендери міжнародних інституцій для України – актуальні потреби та процедури; польські та українські тендери для України – можливості та бар’єри.

Ярослав Романчук увійшов до експертної групи для консультування підприємців у галузі сільського господарства та харчової промисловості. Після обговорення загального актуального стану сільського господарства в Україні, протягом консультації власники бізнесу дізнались від експерта про особливості експорту сільськогосподарських та харчових товарів до України в умовах війни, про інвестиційний клімат у цій галузі в Україні нині, про проблеми, з якими стикаються інвестори та закордонні підприємці, відмінності українського законодавства від польського в контексті зазначеної галузі, про фінансування та фінансові інструменти від Польщі, які доступні для підприємців, про вплив воєнних умов на ці галузі та перспективи крізь призму часових, фінансових, трудових, логістичних ресурсів для відбудови і виходу ринку на довоєнний рівень.

Зв’язатися з нами

Надіслати запит