Серія практичних семінарів з ТЦУ від Юридичної групи EUCON продовжується - EUCONLAW Group

Ми використовуємо файли cookie для нашого веб-сайту. Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з використанням нами файлів cookie.

Публікації

Серія практичних семінарів з ТЦУ від Юридичної групи EUCON продовжується

Юридична група EUCON в 2019 році ініціювала проведення серії заходів, присвячених застосуванню законодавства в сфері ТЦУ. Брак практики і досвіду роботи в сфері трансфертного ціноутворення в Україні, а також складність законодавства в сфері ТЦУ і його мінливість, свідчать про необхідність проведення подібних заходів.

Протягом серії семінарів “Трансферне ціноутворення: практичні аспекти” експерти EUCON діляться з учасниками механізмами вирішення практичних кейсів, допомагають розібратися з проблемними питаннями.

Так, 21 березня 2019 року в Києві пройшов вже другий семінар із серії «Трансферне ціноутворення: практичні аспекти».

Семінар розпочався зі вступного слова керуючого партнера Юридичної групи EUCON Ярослава Романчука, який привітав учасників і познайомив їх з концепцією заходу: “Поспішаємо порадувати наших учасників, що цикл семінарів” Трансферне ціноутворення: практичні аспекти “триває і буде проводитися щомісяця протягом року”. Аудитор, партнер, керівник практики трансфертного ціноутворення Юридичної групи EUCON Лариса Врублевська у вступному слові додала: «Головна цінність нашого семінару в тому, що для бухгалтерів ми узагальнили всю нашу практику. Ми покажемо приклади обґрунтування рівня цін для різного типу операцій, з використанням процедур сегментації фінансових даних ».

Також Лариса Врублевська виступила на тему інвентаризації контрольованих операцій за 2018 рік, звернувши увагу на деталі розрахунку вартісного критерію, і зупинилася на питанні господарських операцій між нерезидентом і його постійним представництвом в Україні, розповіла про особливості застосування Переліку КМУ №480 і №1045.

Про застосування методу порівняльної неконтрольованої ціни (ПНЦ) розповів податковий консультант Юридичної групи EUCON Віктор Білобловський. Так, експерт зазначив, що метод ПНЦ здається одним з найпростіших методів, проте його непросто застосовувати. Для його використання необхідно бути на 100% впевненим у зіставності характеристик (комерційних і фінансових) товарів або послуг і умов укладання договорів.

Інформативним і насиченим був виступ аудитора, податкового консультанта Юридичної групи EUCON Жанни Білобловської на тему «Економічний аналіз. Застосування методів, заснованих на розрахунку показника рентабельності. Сегментація показників фінансової звітності. Облікові аспекти. Практичні приклади ». У своєму виступі спікер вказала на необхідність сегментації фінансової звітності, економічному обґрунтуванні алгоритму розподілу доходів і витрат.

Про порівняння операцій і порівняння юридичних осіб розповів заступник керівника практики трансфертного ціноутворення, податковий консультант Юридичної групи EUCON Юрій Чеботарь. Спікер у своєму виступі звернув увагу, що метод ціни перепродажу і метод “витрати плюс” з більшою впевненістю можна застосовувати при зіставленні з власними операціями.

Після детального аналізу процедур вибору методу ціноутворення учасники були ознайомлені з практичним покроковим прикладом обґрунтування рівня цін в контрольованих операціях імпорту. Економічний і порівняльний аналіз був детально поданий на практичному прикладі. Також була розглянута остання судова практика.

У продовження серії тематичних заходів Юридична група EUCON організовує 31 травня щорічний Міжнародний форум «Трансферне ціноутворення та податкове планування – 2019».

Зв’язатися з нами

Надіслати запит