STAND UP with UKRAINE: Educational Center Children of Ukraine спільно з готелем Warsaw Marriott та EUCON Legal Group організували у Варшаві концерт до Дня незалежності України - Юридична група Eucon

Ми використовуємо файли cookie для нашого веб-сайту. Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з використанням нами файлів cookie.

Публікації

STAND UP with UKRAINE: Educational Center Children of Ukraine спільно з готелем Warsaw Marriott та EUCON Legal Group організували у Варшаві концерт до Дня незалежності України

У День незалежності України в польській столиці відбувся святковий концерт “STAND UP with UKRAINE!”, у межах якого фундація “Educational Center Children of Ukraine” спільно з готелем Warsaw Marriott та EUCON Legal Group організували програму виступів за участю дітей з України для українських сімей-переселенців.

Перед початком концерту співзасновниця Educational Center Children of Ukraine Наталія Волошко та партнер, керівник Варшавського офісу EUCON та ментор проекту Андрій Романчук презентували учасникам діяльність фундації ECCU у векторах освітньої підтримки українських дітей-переселенців у Польщі. Так, ECCU започаткували вчителі з Харкова на базі створеної ними у Варшаві школи для українських дітей. Школа працюватиме за українською ліцензією від МОН, відповідно до чого навчальний процес здійснюватиметься на основі української шкільної програми. Стартує робота навчального закладу з 1 вересня поточного року.

Захід урочисто відкрили привітальним словом тимчасовий повірений у справах України в Польщі Олег Куць та заступниця міського голови Варшави Алдона Махновська-Гора.

Протягом концерту виступили українські дитячі колективи, а також сольні виконавці, зокрема вокальний ансамбль “Singing team of UA”, Дитячий балетний театр (Харків), хор “Пастораль” (Київ), інструментальний квартет.

Концерт відбувся за участі почесних гостей та виконавців з різних країн світу: Brian Allan (Poland), Kelsey Rae (USA), Daria Kozyk, Kateryna Bezugla (Ukraine) та ін.

The world stands up with Ukraine and believes in victory!

Зв’язатися з нами

Надіслати запит