Євген Петренко - Юридична група Eucon

Ми використовуємо файли cookie для нашого веб-сайту. Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з використанням нами файлів cookie.

Команда

Євген Петренко

Євген Петренко
  • Партнер, адвокат
  • Керівник практики захисту бізнесу та вирішення спорів
  • Співкерівник практики кримінального права та процесу

Євген є досвідченим адвокатом у кримінальному праві та процесі, практики White-Collar Crime. Має досвід захисту інтересів українських та іноземних компаній, їх топ-менеджменту у сфері економічних та посадових злочинів, а також захисту бізнесу та протидії рейдерству.

Разом з командою адвокатів надає комплексні послуги бізнесу, пов’язані із правовою охороною бізнесу, в тому числі, впровадження безпекових процедур та супроводження компаній при перевірках контролюючими органами. Здійснює аналіз моделі клієнта на наявність кримінально-правових ризиків та розробляє механізми їх мінімізації.

Основна експертиза охоплює розслідування економічних махінацій та шахрайства, в тому числі корпоративні розслідування, відмивання грошових коштів, привласнення та розкрадання активів, ухилення від сплати податків, зловживання та перевищення повноважень, тощо.

Євген Петренко є активним учасником науково-практичних конференцій і форумів. Є лектором Школи кримінальної практики Legal High School, автором практичних тренінгів щодо взаємодії бізнесу з правоохоронними органами при проведенні допитів, обшуків, виїмок, а також впровадження анти рейдерських процедур в компаніях.

Членство та діяльність:

  • Асоціація правників України
  • Асоціація адвокатів України

Досвід клієнтської роботи:

  • Серед клієнтів – відомий журналіст Савік Шустер, посадові особи провідного оператора мобільного зв’язку компанії «Київстар», судноплавної компанії «Укррічфлот», топ-менеджмент нафтопереробної компанії, представники агробізнесу та будівельних компаній

Освіта:

  • магістр права, Міжнародний Соломонів університет

Публікації:

02/02/2021
Самостоятельное проведение правоохранителями проверок финансово-хозяйственной деятельности юридического лица непременно приводит к признанию судом недопустимыми доказательств...
999
30
1
02/02/2021
Як правило обшук житла або іншого володіння є ключовою слідчою дією в рамках кримінального провадження...
999
30
1
02/02/2021
Це питання є досить актуальним під час захисту клієнтів, оскільки непоодинокими є випадки порушення норм...
999
30
1
Вопросы признания доказательств недопустимыми были, есть и будут одними из самых актуальных в уголовном процессе...
999
30
1

Знання мов:

  • Українська
  • Російська
  • Англійська
Зв’язатися з нами

Надіслати запит