Together to victory: Ярослав Романчук став спікером масштабного саміту World for Ukraine (W4UA) у Жешуві - Юридична група Eucon

Ми використовуємо файли cookie для нашого веб-сайту. Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з використанням нами файлів cookie.

Публікації

Together to victory: Ярослав Романчук став спікером масштабного саміту World for Ukraine (W4UA) у Жешуві

Адвокат, керуючий партнер EUCON Ярослав Романчук став спікером масштабного саміту World for Ukraine (W4UA), який відбувся 7-9 грудня  у Жешуві. Захід відбувся з метою посилення надання гуманітарної допомоги Україні, покращення співпраці між неурядовими організаціями, бізнесом та державними установами, а також створення простору для обговорення нагальних потреб у сферах продовольчої безпеки, використання енергетичних ресурсів, форм міжнародної бізнес-співпраці, підтримки стартапів в Україні та планів відбудови зруйнованих міських просторів. Учасниками саміту стали представники органів влади, міжнародних та національних неурядових організацій, а також представники бізнесу з України, Польщі та інших країн світу.

Організатор саміту W4UA – фонд «World For Ukraine», який займається питаннями інтеграції та підтримки діяльності неурядових організацій, органів місцевого самоврядування, підприємців та фізичних осіб, а також захисту прав людини для розвитку ініціатив, рухів і громадянського суспільства, заснованих на цінностях і стандартах країн Європейського Союзу.

Ярослав Романчук виступив у межах highlevel панелі «Руйнування аграрного сектору України і  транспортування зерна» та панелі «Корпоративна соціальна відповідальність у реальній кризовій ситуації».

Протягом highlevel панелі спікери сконцентрувались на надважливих питаннях глобальної продовольчої кризи та загрози продовольчій безпеці у світі, зміни ланцюжків постачання аграрної продукції, логістичних проблем, підвищення цін на продукти харчування, скорочення посівних площ через збройні атаки, зниження врожайності, скорочення виробництво зернових і т.д. Експерти озвучили перспективи і способи збереження ланцюгів постачання, функціонування транспортних коридорів, а також збереження Україною статусу «житниці світу». Зокрема, Ярослав Романчук акцентував увагу на альтернативних способах постачання продукції, значенні польсько-української співпраці в аграрному секторі та роботі функціонуючих транспортних коридорів.

У межах панелі також виступили: Олександр Грибан – Заступник Міністра економіки України; Роман Нейтер – експерт Центру досліджень продовольства та землекористування Київської школи економіки; Даміан Соболь – координатор оперативної допомоги World Central Kitchen; Андрій Сусленко – «COGNICOO» Agency (модератор).

Панель «Корпоративна соціальна відповідальність у реальній кризовій ситуації» відзначилась обговоренням складання іспиту компаніями щодо реального функціонування політики КСВ в умовах війни, масштабів наданої допомоги, практичних кейсів реалізації програм pro-bono, способів реалізації КСВ, впливу такої діяльності на компанію, адаптації до зовнішніх умов та балансування на межі інтересів компанії та потреб у залученні до соціальних проектів. Ярослав Романчук, зі свого боку, поділився досвідом реалізації політики КСВ, баченням щодо інтеграції та ролі бізнесу в суспільних процесах.

У межах панелі також виступили: Богдан Кухарський – голова Country Poland BP EUROPA SE; Євгенія Бодня – представниця Офісу з питань реформ при Кабінеті Міністрів України; Олександра Робашкевич – керівниця відділу корпоративних комунікацій та КСВ Lidl (Польща); Ольга Насонова – CEO Аналітичного центру «Restaurants of Ukraine»; Лукаш Ласек – бренд-менеджер ROHLIG SUUS Logistics; Ян Лінке – президент Правління Kancelaria Radców Prawnych Linke Kulicki Sp.p. (модератор).

Зв’язатися з нами

Надіслати запит