У Варшаві відбулась зустріч адвоката, партнера EUCON Андрія Романчука із учнями 11 класу Першої української школи - Юридична група Eucon

Ми використовуємо файли cookie для нашого веб-сайту. Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з використанням нами файлів cookie.

Публікації

У Варшаві відбулась зустріч адвоката, партнера EUCON Андрія Романчука із учнями 11 класу Першої української школи

14 червня в офісі EUCON у Варшаві відбулась зустріч адвоката, партнера Андрія Романчука із учнями 11 класу Першої української школи в Польщі від фундації “Незламна Україна”.

Пан Андрій провів для учнів спеціальну презентацію, у межах якої розповів про діяльність компанії та її основні напрямки, механізми функціонування юридичного бізнесу, а також відповів на актуальні питання від учнів щодо особливостей ринку праці, стартапів і того, як залучити додаткове фінансування та фінансові інструменти. Крім того, важливою частиною обговорення стала тема системи і способів пошуку перших стажування і роботи: Андрій Романчук поділився власним досвідом та детально розповів про топ-10 навичок (soft skills) працівника, які цінуватимуться роботодавцями найближчими роками.

Фундація «Незламна Україна» займається створенням українських шкіл в Польщі для дітей, що вимушено переїхали до країни через воєнну агресію росії проти України. Цей проєкт реалізується за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Ліхтарики» (Україна), Дитячого фонду ООН — ЮНІСЕФ та міжнародної організації Save the Children.

Зв’язатися з нами

Надіслати запит