Україна денонсує Угоду про уникнення подвійного оподаткування з РФ - Юридична група Eucon

Ми використовуємо файли cookie для нашого веб-сайту. Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з використанням нами файлів cookie.

Публікації

Україна денонсує Угоду про уникнення подвійного оподаткування з РФ

Своїм рішенням Уряд погодив законопроект про денонсацію Угоди між Урядом України та Урядом РФ про уникнення подвійного оподаткування доходів і майна та попередження ухилень від сплати податків, укладеної 08 лютого 1995 року в м. Києві та ратифіковану Верховною Радою України 06 жовтня 1995 року.

Мета законопроекту – денонсація міжнародної угоди з державою-агресором у зв’язку із запровадженням в Україні воєнного стану та для забезпечення захисту національних інтересів та національної безпеки України.

Наслідками денонсації Угоди є:

1) недопущення поповнення бюджету країни агресора шляхом надання Україною пільгових умов оподаткування для резидентів РФ, що здійснюють діяльність в Україні. Після денонсації Угоди до всіх доходів резидентів РФ, одержаних з джерел в Україні,  буде застосована загальна ставка оподаткування – 15%, встановлена Податковим кодексом України, замість пільгових ставок, встановлених Угодою: 5% – на дивіденди; 10% або 0% – на проценти; 10% – на роялті;

2) недопущення втрат бюджету України через зарахування податку, сплаченого в РФ резидентами України, що здійснюють діяльність у РФ;

3) звільнення України від взятих на себе  зобов’язань щодо обміну інформацією з РФ з податкових питань.

Джерело:

https://www.mof.gov.ua/uk/news/ukraina_denonsuie_ugodu_pro_uniknennia_podviinogo_opodatkuvannia_z_rf-3428

Зв’язатися з нами

Надіслати запит