Відбулось урочисте відкриття школи для українських дітей у Варшаві за іціативи ECCU та за юридичного партнерства EUCON - Юридична група Eucon

Ми використовуємо файли cookie для нашого веб-сайту. Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з використанням нами файлів cookie.

Публікації

Відбулось урочисте відкриття школи для українських дітей у Варшаві за іціативи ECCU та за юридичного партнерства EUCON

1 вересня, у День знань, у Варшаві відбулось урочисте відкриття школи для українських дітей за сприяння фундації Educational Center Children of Ukraine. Школу започатковано вчителями з Харкова, юридичним партнером став EUCON Legal Group за ініціативи адвоката, партнера, керівника Варшавського офісу Андрія Романчука, який за сумісництвом став ментором проєкту.

Свято першого дзвоника розпочалось із привітального слова від засновників школи, почесних гостей, зокрема Андрія Романчука та адвоката, керуючого партнера EUCON Ярослава Романчука.

Школа, набравши учнів як молодших, так і середніх та старших класів, працюватиме за українською ліцензією від МОН, відповідно до чого навчальний процес здійснюватиметься на основі української шкільної програми.

Зв’язатися з нами

Надіслати запит