Відбувся фінал Міжнародного конкурсу інвестиційних проектів - Юридична група Eucon

Ми використовуємо файли cookie для нашого веб-сайту. Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з використанням нами файлів cookie.

Публікації

Відбувся фінал Міжнародного конкурсу інвестиційних проектів

У Варшаві 15 травня 2015 року відбувся фінал Міжнародного конкурсу інвестиційних проектів. Презентації проектів та нагородження переможців пройшло в приміщенні Міністерства економіки Республіки Польща у рамках роботи другого Міжнародного форуму «ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО БІЗНЕСУ».

Увазі представників бізнесу, інвесторів та владних кіл Польщі були представлені проекти фіналістів Конкурсу, котрий стартував 2 березня 2015 року в Україні.

Головна мета цього заходу – надати підтримку українському бізнесу при виході на європейські ринки. Ініціатором та головою організаційного комітету Конкурсу став Ярослав Романчук, Віце-президент Польсько-Української Господарчої Палати, керуючий партнер Міжнародного правового центру EUCON. Конкурс проходив під патронатом Посольства України в Республіці Польща та Посольства Республіки Польща в Україні. Міністерство економіки Республіки Польща підтримало ідею та люб’язно надало можливість для проведення фіналу Конкурсу на території відомства. Організаторами виступили Міжнародний правовий центр EUCON, Польсько-Українська Господарча Палата та Міжнародний аудиторський союз при співпраці з газетою «Бізнес».

Із поданих 160 заявок конкурсною комісією відібрано 18 найкращих проектів з різних регіонів України, які пропонуються для реалізації у Польщі. Основними критеріями для відбору лауреатів були наявність діючого бізнесу в Україні, рішення про вихід на польський ринок, створення компанії в Польщі, інноваційність проекту, обсяг інвестицій (в т.ч. наявність власного капіталу), планова кількість створення робочих місць.

За словами ініціатора конкурсу, Віце-президента Польсько-Української Господарчої Палати, керуючого партнера Міжнародного правового центру EUCON Ярослава Романчука, на сьогоднішній день обсяг польських інвестицій в Україну складає близько 1 млрд. доларів США, а українських в Польщу – близько 60 млн. «Так от, ми поставили собі ціль – зрівняти цей дисбаланс, – підкреслив Ярослав. – І цей конкурс – тільки початок».

Лауреатам були вручені дипломи Міжнародного конкурсу інвестиційних проектів. Переможцями конкурсу стали шість компаній:

  • SenV Group Sp. z.o.o.,
  • AEROMEX Sp.z.o.o.,
  • BUDSOL Sp.z.o.o.,
  • Ivmash Sp.z.o.o.,
  • StudioPak Sp.z.o.o.,
  • Ukrekopak Sp.z.o.o.

Лауреатам будуть надані додаткові можливості по реалізації проектів на території Республіки Польща. Окрім цього, усі фіналісти Конкурсу, котрі презентували свої проекти в Міністерстві економіки Республіки Польща, мали можливість заявити про свої цікаві ідеї серед урядових та ділових кіл Польщі, що вже може сприяти реалізації проектів у співпраці з партнерами, фінансовими установами та іншими учасниками реалізації інвестиційного проекту.

Інформація про результати першого дня форуму розміщена ТУТ.

Ознайомитись з фотоматеріалами заходу Ви зможете за даним посиланням

Зв’язатися з нами

Надіслати запит