«Настільна книга» для бажаючих відкрити бізнес в Польщі - Юридична група Eucon

Ми використовуємо файли cookie для нашого веб-сайту. Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з використанням нами файлів cookie.

Публікації

«Настільна книга» для бажаючих відкрити бізнес в Польщі

Вперше на українській мові вийшла «настільна книга» для українських інвесторів, які бажають розпочати свою справу, започаткувати свій бізнес у Європі, зокрема у Польщі, та експортерів, які хочуть реалізовувати свою продукцію на європейських ринках.

«БІЗНЕС-ПРАВО РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА для українських інвесторів» – це видання, в якому можна знайти всі відповіді на питання, пов’язані із відкриттям бізнесу та реєстрацією компанії, формами ведення господарської діяльності, режимами діяльності спеціальних економічних зон, є можливість ознайомитися із податковою системою, бухгалтерським обліком, сертифікацією та стандартизацію продукції, основами корпоративного, інвестиційного, міграційного та трудового права тощо. Тут є інформація для тих, хто цікавиться питаннями отримання дозволу на роботу, дозволом на тимчасове і постійне проживання.

Зміст книги можна переглянути тут.

Видання розроблено на підставі законодавства Республіки Польща, чинного станом на 1 січня 2015 року, та випущено за підтримки Міжнародного правового центру EUCON.

Автором книги є адвокат, старший партнер, керівник офісу у м. Варшава Міжнародного правового центру EUCON  Ігор Яценко.

Книги немає в наявності

Ті, хто цікавиться придбанням книги «БІЗНЕС-ПРАВО РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА для українських інвесторів», також переглядають:

Українсько-польський, польсько-український термінологічний словник: Торгівля. Економіка. Фінанси. Право.

Book-image-new

Зв’язатися з нами

Надіслати запит