Трансфертне ціноутворення в Україні 10 років

Ми використовуємо файли cookie для нашого веб-сайту. Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з використанням нами файлів cookie.

Публікації

Ювілейне видання “ТРАНСФЕРТНЕ ЦІНОУТВОРЕННЯ В УКРАЇНІ”

Друзі та колеги, раді вам презентувати ювілейне інформаційно-навчальне видання, присвячене контролю за трансфертним ціноутворення в Україні – «Трансфертне ціноутворення в Україні 10 років».

Дане видання, авторами якого є Вячеслав Кругляк та Євген Курілов, було надруковано за підтримки Юридичної групи EUCON.

Видання має освітню мету та покликане допомогти максимально комплексно ознайомитись з актуальними складовими та напрацюваннями в сфері контролю за трансфертним ціноутворенням в Україні з врахуванням існуючої міжнародної нормативної бази і практики та враховує напрацювання упорядників спеціальних додатків «Трансфертне ціноутворення» 2014, 2016, 2017, 2018 років журналу «Вісник. Офіційно про податки» (Сапрунової О., Курілова Є., Кругляка В. та Мішина М., який наразі перебуває в лавах ЗСУ), а також статей авторів видання 2014 – 2022 років, загальнодоступну звітну та статистичну інформацію відповідних міністерств, відомств, установ та організацій, а також інших видань за даним напрямком.

У ЗВ’ЯЗКУ З ОБМЕЖЕНОЮ КІЛЬКІСТЮ ПРИМІРНИКІВ, НАРАЗІ ЗАМОВИТИ ВИДАННЯ НЕМОЖЛИВО.

Зв’язатися з нами

Надіслати запит