IX ФОРУМ ЄВРОПА-УКРАЇНА у Польщі - Юридична група Eucon

Ми використовуємо файли cookie для нашого веб-сайту. Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з використанням нами файлів cookie.

Публікації

IX ФОРУМ ЄВРОПА-УКРАЇНА у Польщі

24-26 січня у Лодзі (Польща) відбувся щорічний IX ФОРУМ ЄВРОПА-УКРАЇНА, який зібрав майже 500 учасників з України, ЄС, Росії, сусідніх держав та США: представників урядів, політики, бізнесу, місцевого самоврядування, міжнародних організацій та аналітичних центрів.

У якості спікера до участі у форумі був запрошений керуючий партнер Міжнародного правового центру EUCON, президент Асоціації українського бізнесу в Польщі Ярослав Романчук. У своєму виступі Ярослав презентував створену восени 2015 року Асоціацію українського бізнесу в Польщі, розказав про цілі та форми роботи Асоціації по захисту інтересів українських інвесторів у Польщі.

3

Виступ Ярослава Романчука був у рамках сесії «Економічні переваги і можливості України», в якій також взяли участь заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Наталя Микольська, член Правління Польського агентства інформації та іноземних інвестицій Міхаіл Дабровскі, президент Східної асоціації німецької економіки Маркус Фелснер, президент Польсько-української господарчої палати Яцек П’єхота та інші (деталі у програмі форуму).

10

Зв’язатися з нами

Надіслати запит