30 квітня 2010 року відбудеться розгляд справи про захист авторських прав на фільм «Помаранчеве небо» - Юридична група Eucon

Ми використовуємо файли cookie для нашого веб-сайту. Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з використанням нами файлів cookie.

Публікації

30 квітня 2010 року відбудеться розгляд справи про захист авторських прав на фільм «Помаранчеве небо»

30 квітня 2010 року відбудеться розгляд справи про захист авторських прав на фільм «Помаранчеве небо»

У Подільському районному суді міста Києва розглядається цивільна справа за позовом Я.Мендуся (інтереси якого представляють: керуючий партнер, адвокат Я.Романчук та партнер, адвокат Л.Ляхович, адвокат Н.Іваницька) до Української Кінофундації, заснованої Міжнародним благодійним фондом «Україна 3000», очолюваним Катериною Ющенко.

Ярослав Мендусь, якому належать виключні майнові права на фільм «Помаранчеве небо», звернувся до суду із захистом його прав у зв’язку із тим, що Українська кінофундація здійснила, представляючи Україну на кінофестивалі «Дні українського кіно в Польщі», що проводився з 17 по 25 листопада 2009 року, несанкціоновано, тобто без його дозволу, включила цей фільм до програми фестивалю, надавши його до публічного комерційного показу.

Завдану порушенням прав інтелектуальної власності шкоду позивач оцінює в розмірі 37 200 000 грн., яку просить стягнути з відповідача.

22 грудня 2009 року в Інформаційному агентстві «УНІАН» відбулась прес-конференція, присвячена правовим проблемам конфлікту в сфері інтелектуальної власності, що виник, в якій взяли участь Я.Мендусь та його адвокати, Я.Романчук, Л.Ляхович, Н.Іваницька.

Зв’язатися з нами

Надіслати запит