Developing future: EUCON став партнером Міжнародної будівельної виставки BUILD4FUTURE - Юридична група Eucon

Ми використовуємо файли cookie для нашого веб-сайту. Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з використанням нами файлів cookie.

Публікації

Developing future: EUCON став партнером Міжнародної будівельної виставки BUILD4FUTURE

Із 30 січня до 3 лютого у Познані триває Міжнародний будівельний форум BUILD4FUTURE, організаторами якої стали MTP Group та Польська асоціація роботодавців будівництва (Polski Związek Pracodawców Budownictwa) за підтримки Польського агентства інвестицій і торгівлі (PAIH), Корпорації страхування експортних кредитів, Bank Gospodarstwa Krajowego та Łukasiewicz Research Network. У межах форуму, що відбувається в Конгрес-центрі Познані на території Познанського міжнародного ярмарку, проходить також Міжнародна виставка будівництва та архітектури BUDMA 2023.

EUCON став галузевим партнером заходу і учасником виставки, а адвокат, керуючий партнер компанії, голова правління Асоціації українського бізнесу в Польщі Ярослав Романчук виступив протягом Міжнародної польсько-української будівельної конвенції (Międzynarodową Konwencję Budownictwo Polska-Ukraina) – заходу, що відбувся у межах другого дня форуму, 31 січня. На виставці компанію представила д.ю.н. Ольга Сушик – старша юристка, заступниця керівника практики будівельного права та нерухомості.

Форум BUILD4FUTURE – це подія за участі визнаних та досвідчених експертів у галузях будівництва, економіки та інших профільних спеціалістів, представників державних органів та громадських організацій, що присвячена широкому аналізу будівельного ринку Польщі та Європі, зокрема в контексті кризових явищ, війни та перспектив участі польських та європейських будівельних компаній у відбудові України. Міжнародна польсько-українська будівельна конвенція, зі свого боку, стала першою зустріччю представників європейського бізнесу в Польщі, присвяченою винятково питанням будівництва і сфери нерухомості у контексті реконструкції України з метою пошуку відповідей на питання щодо особливостей і аспектів залучення польських та європейських компаній до відбудови, на запитання, пов’язані із поточним станом співпраці з українським ринком у сфері будівництва.

Ярослав Романчук став спікером у межах першої дискусійної панелі «Концепції відбудови України та участь польського будівельного сектору в ній. Форум практичного досвіду будівельної галузі в Україні – досвід польських компаній». Пан Ярослав та його колеги-панелісти обговорили особливості, досвід та інсайди ведення будівельного бізнесу в Україні до війни та в актуальних умовах. Також експерти розглянули питання сертифікації для польських компаній та видачі ліцензій для ведення діяльності в Україні, імплементації європейських правил та обмежень українським ринком, зокрема змін у законодавстві щодо сфери економіки, майбутніх ризиків й труднощів для польського бізнесу і способів їх запобігання, наявних бар’єрів для виходу на ринок будівництва, відкритості українського ринку для міжнародних компаній, налагодження ділових зв’язків у воєнні часи, способів поліпшення ситуації із фінансовою прозорістю діяльності бізнесу, а також питання роботи з покращення функціонування сільського господарства в Україні.

Учасниками панелі також стали: Шимон Ващин – генеральний директор Bolix Ukraine sp. z o.o.; Кароль Кубіца – голова офісу зовнішньої торгівлі PAIH у Києві; Роман Бабак – президент правління TB Group, секретар Польсько-української будівельної конвенції; Лешек Голамбецький – президент правління Unibep SA; проф. Геннадій Фаренюк – директор Державного науково-дослідного інституту будівельних конструкцій України; Олександр Барановський – координатор проектів Національної асоціації архітекторів України.

Зв’язатися з нами

Надіслати запит