EUCON та Економіко-гуманітарна академія у Варшаві підписали договір про співпрацю - Юридична група Eucon

Ми використовуємо файли cookie для нашого веб-сайту. Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з використанням нами файлів cookie.

Публікації

EUCON та Економіко-гуманітарна академія у Варшаві підписали договір про співпрацю

EUCON Legal Group та Економіко-гуманітарна академія у Варшаві (Akademią Ekonomiczno-Humanistyczną w Warszawie) підписали договір про співпрацю! У підписанні взяли участь ректор університету Конрад Яновський та партнер, керівник офісу EUCON у Варшаві Андрій Романчук.

Відтепер за умовами партнерства студенти юридичного факультету Екоміко-гуманітарної академії матимуть можливість проходити стажування та набувати практичних професійних навичок у варшавському офісі EUCON: за кожним із студентом, що братиме участь у програмі стажуванні, буде закріплюватись керівник-ментор, який буде контролювати процес проходження стажування, проводити моніторинг виконаних завдань та надавати зворотній зв’язок щодо досягнутих результатів. Відтак, тепер студенти матимуть можливість застосовувати теоретичні знання на практиці, дізнатись більше про обрану професію, деталі й нюанси “юридичної кухні” й робочого процесу в компанії із середини під керівництвом досвідченого наставника та відчути себе частиною команди!

Упевнені, що співпраця буде плідною, та бажаємо майбутнім юристам-стажерам успіхів!

Зв’язатися з нами

Надіслати запит