EUCON традиційно серед лідерів практик податків і трансфертного ціноутворення за версіями World Tax та World TP 2022 - Юридична група Eucon

Ми використовуємо файли cookie для нашого веб-сайту. Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з використанням нами файлів cookie.

Публікації

EUCON традиційно серед лідерів практик податків і трансфертного ціноутворення за версіями World Tax та World TP 2022

28 вересня було оприлюднено результати авторитетних міжнародних рейтингових досліджень у сфері податків і трансфертного ціноутворення World Tax та World TP 2022.

Так, за результатами World Tax 2022 EUCON було відзначено у другій категорії (Tier2) серед провідних юридичних компаній, які спеціалізуються у сфері корпоративних податків. Зокрема, партнери компанії Ярослав Романчук та Лариса Врублевська, чиї професійні досягнення здобули високу оцінку дослідження, були відзначені серед провідних експертів у сфері податків.

World TP 2022 відзначив EUCON у другій групі (Tier2) в рейтингу компаній-лідерів ринку в практиці трансфертного ціноутворення.  Аудиторка, партнерка EUCON Лариса Врублевська ввійшла до переліку провідних фахівців з ТЦУ в Україні з відміткою «Highly Regarded».

Міжнародні путівники World Tax та World TP 2022 були упорядковані спільно з International Tax Review та містять рейтинги і профілі найефективніших компаній-лідерів та експертів з податків і трансфертного ціноутворення з усього світу, що охоплюють понад 100 юрисдикцій на кожному континенті.

Зв’язатися з нами

Надіслати запит