EUCON традиційно серед лідерів практик податків і трансфертного ціноутворення за версіями World Tax та World TP 2023 - Юридична група Eucon

Ми використовуємо файли cookie для нашого веб-сайту. Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з використанням нами файлів cookie.

Публікації

EUCON традиційно серед лідерів практик податків і трансфертного ціноутворення за версіями World Tax та World TP 2023

Авторитетні міжнародні рейтингові дослідження у сфері податків і трансфертного ціноутворення World Tax та World TP 2023 опублікували результати дослідження юридичного ринку.

EUCON відзначено у Tier2 серед провідних юридичних компаній, які спеціалізуються у сфері загальних корпоративних податків, а партнери компанії Ярослав Романчук та Лариса Врублевська були відзначені серед провідних експертів у сфері податків за результатами World Tax 2023.

World TP 2023 відзначив EUCON у Tier2 в рейтингу компаній-лідерів ринку в практиці трансфертного ціноутворення. Аудиторка, партнерка EUCON Лариса Врублевська ввійшла до переліку провідних фахівців з ТЦУ в Україні з відміткою «Highly Regarded».

Також International Tax Review вніс Ларису Врублевську до переліку Women in Tax Leaders guide, який відзначає найкращих експерток-жінок у сфері податків.

Міжнародні путівники World Tax та World TP 2023 були упорядковані спільно з International Tax Review та містять рейтинги і профілі найефективніших компаній-лідерів та експертів з податків і трансфертного ціноутворення з усього світу, що охоплюють понад 100 юрисдикцій на кожному континенті.

Зв’язатися з нами

Надіслати запит