Партнери EUCON долучились до програми Polish-ukrainian startup bridge (PUSB) в якості експертів - Юридична група Eucon

Ми використовуємо файли cookie для нашого веб-сайту. Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з використанням нами файлів cookie.

Публікації

Партнери EUCON долучились до програми Polish-ukrainian startup bridge (PUSB) в якості експертів

Партнери EUCON Андрій Романчук і Тетяна Свентозельська долучились до програми Polish – Ukrainian Startup Bridge (PUSB) в якості експертів.

Польсько-Український міст стартапів (Polish-Ukrainian Startup Bridge) створено з метою інтеграції креативних і амбітних українських стартапів у польську бізнес-екосистему, яка підтримує інновації. Андрій Романчук, маючи успішний досвід супроводу виходу українських стартапів на польський ринок, став ментором програми і консультує учасників з питань корпоративного права. Тетяна Свентозельська як очільниця практики інтелектуальної власності EUCON стала консультанткою з питань інтелектуального права.

30 стартапів з України, які, пройшовши відбір, потрапили у шорт-лист з-поміж 90-та претендентів, у межах програми отримають доступ до персонального менторства, спеціальних семінарів та b2b зустрічей з інвесторами, фінансову підтримку до 50 000 злотих, а також матимуть змогу налагодити мережу корисних бізнес-знайомств на польському ринку. Учасники PUSB об’єднують широкий спектр інновацій у галузях освіти, здоров’я, електронної комерції, медицини, транспорту та ін.

Починаючи з 2017 року, у межах проекту було надано підтримку понад 150 стартапам, а за наступні три роки планується збільшення цієї кількості на ще 100 проектів.

Зв’язатися з нами

Надіслати запит