Партнери EUCON Ярослав Романчук та Андрій Романчук стали спікерами у межах найбільш масштабної економічної події на теренах Центрально-Східної Європи - ХХХІ Економічного форуму в Карпачі (ХХХІ Forum Ekonomiczne w Karpaczu) - Юридична група Eucon

Ми використовуємо файли cookie для нашого веб-сайту. Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з використанням нами файлів cookie.

Публікації

Партнери EUCON Ярослав Романчук та Андрій Романчук стали спікерами у межах найбільш масштабної економічної події на теренах Центрально-Східної Європи – ХХХІ Економічного форуму в Карпачі (ХХХІ Forum Ekonomiczne w Karpaczu)

У Карпачі завершив роботу один із найбільших комунікаційних майданчиків європейської економічної спільноти – ХХХІ Економічний форум (ХХХІ Forum Ekonomiczne w Karpaczu), який тривав з 6 до 8 вересня. Motto цьогорічного заходу було сформульовано як «Європа перед новими викликами»: учасники обговорювали переважно питання війни в Україні, її впливу на економічний, політичний, соціальний простори у глобальній перспективі, питання допомоги й відбудови України та її економіки, європейське економічне партнерство та його вектори, перегляд економічних взаємовідносин на європейському континенті й т.д.

У межах третього дня форуму виступили адвокат, керуючий партнер EUCON, голова правління АУБП Ярослав Романчук та адвокат, партнер, керівник Варшавського офісу EUCON Андрій Романчук.

Пан Ярослав взяв участь у панельній дискусії на тему “Стратегічне партнерство між Польщею та Україною“, а також став експертом у межах спеціальної панелі від SGH Warsaw School of EconomicsЕкономічні відносини між Польщею та Україною“.

Пан Андрій, зі свого боку, обговорив із колегами за дискусією тему молодих лідерів у підприємництві у контексті економічних загроз у Європі.

Загалом у межах заходу протягом панельних дискусій, сесій та дебатів було об’єднано топових економістів, урядовців, політиків, галузевих експертів та підприємців із Польщі та з-за кордону. Слід підкреслити, що з-поміж 5000 учасників форуму кількість представників з України сягнула майже 200 осіб.

Зв’язатися з нами

Надіслати запит