Планується уточнення вимог до первинних документів - Юридична група Eucon

Ми використовуємо файли cookie для нашого веб-сайту. Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з використанням нами файлів cookie.

Публікації

Планується уточнення вимог до первинних документів

Міністерство фінансів України оприлюднило проект  змін до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні». Серед іншого заплановані зміни до ст. 9. «Первинні документи та регістри бухгалтерського обліку».

Зміни передбачають зазначення в первинних документах окрім посад осіб, відповідальних за здійснення і оформлення  господарської операції також і їх прізвищ.

Крім того, передбачено, що залежно від характеру господарської операції та технології обробки облікової інформації до первинних документів можуть бути включені додаткові реквізити.

Первинні документи, складені в електронній формі інформаційно-телекомунікаційною системою суб’єкта господарювання без фізичної  участі відповідальних осіб, застосовуються у бухгалтерському обліку за умови наявності накладеної на електронний документ кваліфікованої електронної печатки такого суб’єкта господарювання із дотриманням вимог Закону України «Про електронні  довірчі послуги».

Джерело:

https://mof.gov.ua/uk/legal_acts_drafts_2021-485

Зв’язатися з нами

Надіслати запит