Rail EXPO 2021: Ярослав Романчук став спікером у межах масштабної міжнародної виставки - Юридична група Eucon

Ми використовуємо файли cookie для нашого веб-сайту. Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з використанням нами файлів cookie.

Публікації

Rail EXPO 2021: Ярослав Романчук став спікером у межах масштабної міжнародної виставки

20 жовтня у Києві стартувала V Міжнародна виставка Rail EXPO 2021 від інформаційного сервісу «Promgruz» – головна залізнична подія у форматі В2В, що об’єднує широку і вузьку колію.

У межах заходу відбулась конференція «RElink: Ukrainian link connecting the world», спікером якої став керуючий партнер EUCON Ярослав Романчук. Протягом конференції обговорювались питання інтеграції української залізниці в систему ЄС, формування конкурентоспроможних транспортних коридорів та міжнародних транспортно-логістичних проектів.

Зокрема, Ярослав Романчук сфокусувався на питанні альтернативних шляхів розв’язання проблем, пов’язаних із транспортними коридорами між Україною та Польщею. Так, на думку спікера, використання залізничного сполучення між українським Ковелем та польським Хелмом для перевезення товарів з метою розвантаження автомобільних шляхів є взаємовигідним для обох країн як з економічної точки зору, так і з логістичної. Використання саме цього відрізку залізної дороги є найоптимальнішим для товарообміну, зважаючи на географічне розташування та наявність сполучення між містами широкою колією.

Зв’язатися з нами

Надіслати запит