RE-OPEN OF UKRAINE: Ольга Сушик виступила в межах форуму «Нові тренди в нерухомості та інвестиціях 2023» від Best Business Network - Юридична група Eucon

Ми використовуємо файли cookie для нашого веб-сайту. Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з використанням нами файлів cookie.

Публікації

RE-OPEN OF UKRAINE: Ольга Сушик виступила в межах форуму «Нові тренди в нерухомості та інвестиціях 2023» від Best Business Network

Докторка юридичних наук, старша юристка, заступниця керівника практик будівельного, енергетичного права та права охорони навколишнього середовища EUCON Legal Group Ольга Сушик стала спікеркою у межах форуму «Нові тренди в нерухомості та інвестиціях 2023», який відбувся 21 лютого у Варшаві.

Організатори заходу –  Best Business Network – Українсько-Європейський Хаб (Ukrainian-European Business Hub) для бізнесу, що сприяє і забезпечує ефективні партнерство, співпрацю, реалізацію проектів та колаборації між підпримємцями.

Протягом форуму девелопери, інвестори, представники бізнесу Польщі та України, зокрема будівельного, партнерських організацій та асоціацій, виробники будівельних матеріалів, спеціалісти з нерухомості тощо обговорили ринок нерухомості у світі в 2023 році, міжнародні інвестиції, створення передумов для укладання контрактів та українсько-польського партнерства, інформаційну підтримку та обмін досвідом серед лідерів галузі, розробки практичного плану дій та перспектив розвитку.

Під час панелі «Будівництво та Девелопмент 2023 Poland & Ukraine» Ольга Сушик виступила з темою «RE-OPEN OF UKRAINE: експорт будівельних матеріалів, машин та обладнання до України – потреби ринку та правові аспекти». Пані Ольга назвала перелік будівельних матеріалів, що експортуються, а також розглянула важливе питання дефіцитних категорій будівельної продукції, який пов’язаний із пошкодженням або руйнуванням підприємств внаслідок війни, окупацією територій, на яких знаходяться виробництва, нестачею сировини, логістичними проблемами та людським капіталом.

Експертна проаналізувала зміни щодо цін на будівельні матеріали, тенденції розвитку законодавства в будівельній галузі, зазначивши, що наразі триває процес гармонізації українських норм із законодавством ЄС, а також простежуються полегшення та цифровізація порядку технічного регламентування будівельної продукції. У контексті теми законодавства Ольга Сушик детально розглянула й пояснила важливі аспекти ЗУ «Про надання будівельної продукції на ринку» (Регламент (ЄС) 305/2011), постанови Кабміну №1458 «Деякі питання надання будівельної продукції на ринку» та наказу Мінрегіону № 87 від 30.05.2022 «Про затвердження переліку європейських документів з визначення прийнятності».

У межах панелі також виступили: Галина Хейло – президентка Української Асоціації платіжних систем, віце-президентка Асоціації українських банків (модераторка); Мустафа Найем – голова Державної агенції відновлення та розвитку інфраструктури України; Павел Пнієвскі – директор з міжнародних відносин Асоціації польських банків; Вікторія Тігіпко – засновниця та керуюча партнерка венчурного фонду VENTURES; Анджей Дрозд – віце-президент польсько-української торгової палати; Анна Вінниченко – представниця торгово-промислової палати України в Польщі; Шон Дойл – голова відділу ринків капіталу CBRE; Крейг Сміт – видавець europaproperty.com; Влад Віннер – президент HITU Production Turkey, CEO Binom Norway; Юлія Шевцова – адвокатка Morawski & Partners Law Firm; Кузьмін Руслан – засновник та СЕО Renova Construction; В’ячеслав Кредісов – доктор економічних наук.

Зв’язатися з нами

Надіслати запит