Трансфертне ціноутворення у фокусі INTAX FORUM UKRAINE 2016 - EUCONLAW Group

Ми використовуємо файли cookie для нашого веб-сайту. Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з використанням нами файлів cookie.

Публікації

Трансфертне ціноутворення у фокусі INTAX FORUM UKRAINE 2016

12-13 вересня 2016 року в Києві відбулася щорічна дводенна міжнародна конференція INTAX FORUM UKRAINE, яка з 2011 року є майданчиком для обміну досвідом першокласних світових експертів в галузі оподаткування, фінансів та податкового планування.

У перший день форуму були розглянуті питання міжнародного податкового планування та корпоративного структурування міжнародного бізнесу.

На запрошення організаторів участь в конференції взяла Лариса Врублевська,  керівник практики трансфертного ціноутворення Міжнародного правового цента EUCON.  В рамках панельної дискусії «Законодавчі ініціативи в сфері трансфертного ціноутворення та стратегія деофшоризації в Україні» Лариса розповіла про основні заходи з деофшоризації економік на рівні міжнародних співтовариств, наголосивши, що в Україні такі  реформи є неминучими. Основними напрямками для  досягнення запланованого повинні бути  заходи з  приєднання України до багатосторонньої угоди про обмін фінансовою та податковою інформацією;  перегляд двосторонніх угод України щодо уникнення подвійного оподаткування у відповідності з принципами ОЕСР, розробка законопроектів щодо контрольованих іноземних компаній та вдосконалення правил  ТЦУ. Також в свої доповіді Лариса Врублевська проаналізувала звіт ДФСУ  стосовно здійснення контролю в сфері трансфертного ціноутворення, зазначивши, що активність контролюючого органу набирає обертів. І якщо в  першому півріччі 2015 року ДФСУ обмежувалась виключно аналізом документацій,  направивши 26 запитів щодо її подачі, то в першому півріччі 2016 року ДФСУ проводилось 13 перевірок контрольованих операцій,  по 485 платникам податків перевірялися факти неподачі звіту, до 31 платника були застосовані санкції у розмірі 10,7 млн.грн.

Форум зібрав понад 350 делегатів, з яких більше чверті – делегати з 20 країн світу, експерти з Кіпру, Швейцарії, Мальти, Люксембургу, Канади, Чехії, Прибалтики та ін.

Зв’язатися з нами

Надіслати запит