Трансформація поколінь, пошук синергії та цінність перемог: у Києві відбувся PLS-2021 - Юридична група Eucon

Ми використовуємо файли cookie для нашого веб-сайту. Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з використанням нами файлів cookie.

Публікації

Трансформація поколінь, пошук синергії та цінність перемог: у Києві відбувся PLS-2021

Вже вдев’яте у Києві 16 грудня стартував Міжнародний форум просування юридичних послуг від газети «Юридична практика». Як головна передноворічна подія року форум щороку стає комунікаційним майданчиком для підбиття підсумків, аналізу актуального стану юридичного ринку, обговорення майбутніх тенденцій і трендів, пошуку гнучких моделей консолідації та здорової конкуренції, прогресивних маркетингових й PR інструментів. Кульмінацією заходу традиційно стала урочиста церемонія вручення нагород PLS Top Teams 2021.

Керуючий партнер EUCON Ярослав Романчук, ставши спікером у межах четвертої сесії «Зміна поколінь в юркомпаніях», спільно з учасниками обговорення розглянув актуальність питання трансформації поколінь, виховання і розвитку молодих юристів, обміну досвідом, питання партнерства і можливості успадкування юридичного бізнесу. Спікер поділився власним досвідом ведення бізнесу у форматі сімейного і озвучив свою думку щодо можливості успадкування бізнесу майбутніми поколіннями загалом. Ярослав Романчук окреслив виклики і труднощі на шляху виховання покоління молодих юристів та формування у них професійних орієнтирів. «Щоб ставати партнером компанії, потрібно володіти трьома головними рисами: мати необхідні професійні компетенції, мати управлінські здібності та бути підприємцем, маючи навички з пошуку клієнтів і нетворкінгу», – підкреслив спікер.  На думку Ярослава Романчука, існує проблема того, що юридичні ВНЗ часто готують перспективних юристів із глибокими знаннями, проте відсутнє орієнтування на розвиток навичок підприємництва і управління. Зі слів спікера, у цьому контексті важливо, щоб досвідчені керівники юридичних компаній допомагали молодим фахівцям коригувати напрямок розвитку.

За результатами церемонії нагородження переможців дослідження PLS Top Teams 2021 команду маркетингу і PR EUCON було відзначено у Golden League провідних департаментів із просування юридичних послуг. Нагороду отримали менеджери з маркетингу та PR Олена Вакулік та Гаяне Хачатурян. Окрім того, EUCON було номіновано у чотирьох категоріях, зокрема:

  • «Найбільш динамічна маркетингова стратегія»;
  • «Найбільш помітний персональний бренд партнера» (керуючий партнер Ярослав Романчук);
  • «Найкращий спеціаліст із просування нішевої юридичної фірми» (менеджер з маркетингу та PR Олена Вакулік);
  • «Найкращий event-менеджер» (менеджер з маркетингу та PR Олена Вакулік).

Trustworthy results and stay with EUCON.

Зв’язатися з нами

Надіслати запит