У Карпачі на 32-му Економічному форумі відбулась презентація книги «Бізнес-право України для польських інвесторів» - Юридична група Eucon

Ми використовуємо файли cookie для нашого веб-сайту. Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з використанням нами файлів cookie.

Публікації

У Карпачі на 32-му Економічному форумі відбулась презентація книги «Бізнес-право України для польських інвесторів»

5 вересня 2023 року в Карпачі у межах найбільшого економічного форуму у Центральній та Східній Європі, а саме на 32-му Економічному форумі відбулася презентація книги «Бізнес-право України для польських інвесторів».

Авторами книги є команда київського офісу EUCON Юридична Група, книга видана польською мовою.

Дане видання є цікавим не тільки для фахівців юридичної галузі, але і для польських інвесторів, які мають намір виходити на ринок України.  Книга допоможе їм розібратися у тонкощах українського законодавства.

Книга складається з 13 розділів та охоплює наступні галузі права: корпоративне, податкове, митне, бухгалтерський та податковий облік, інтелектуальної власності, трудове та міграційне, земельне, екологічне, енергетичне, містобудівне, право публічних закупівель та антимонопольне, які розміщені на 400 сторінках.

Видання містить вступне слово Міністра Закордонних Справ України Дмитра Кулеби та Голови Правління PAIH S.A. Павла Курташа.

В презентації книги взяли участь Василь Зварич, Посол України в Республіці Польща; Роман Гуральскі, виконавчий директор, Wydawnictwa SITK RP; Ярослав Романчук, керуючий партнер Юридичної групи EUCON; Міколай Таубер, представник PAIH S.A.

Під час презентації Посол України в Польщі Василь Зварич наголосив, що польський бізнес, який планує вийти на український ринок, має зробити перші кроки в цьому напрямку. Книга має допомогти та підтримати його в цих заходах.

В свою чергу керуючий партнер EUCON Юридична група Ярослав Романчук додав, що дана  книга буде корисним порадником для всіх польських підприємців, які зацікавленні розпочати виведення власного бізнесу в Україну, а також для тих, хто планує розширити свою інвестиційну діяльність на схід від Польщі.

Міколай Таубер, представник PAIH S.A., в своєму виступі підкресли, що EUCON Юридична група є давнім та надійним партнером PAIH, тому наша підтримка у виданні книги є цілком логічним кроком. Враховуючи те, що сьогодні в реєстрі PAIH є більше ніж 3000 компаній, які зацікавлені взяти участь у відбудові України, така книга буде суттєвою підтримкою та допоможе польському бізнесу розібратися в тенетах правого регулювання, започаткуванні та веденні бізнесу на теренах нашого сусіда, стратегічного та економічного партнера.

Книга видана за підтримки МЗС України, PAIH S.A. та за сприяння видавництва Stowarzyszenie Inżynierów i Techników RP, Zarząd Krajowy

Всі бажаючі можуть придбати книгу, оформивши попередню заявку за посиланням: https://euconlaw.com/pl/wiecej-informacji-o-ksiazce/

 

Зв’язатися з нами

Надіслати запит