Ярослав Романчук став спікером конференції «Український бізнес у Польщі: можливості співпраці, перспективи розвитку, досвід та виклики» від ZPP - Юридична група Eucon

Ми використовуємо файли cookie для нашого веб-сайту. Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з використанням нами файлів cookie.

Публікації

Ярослав Романчук став спікером конференції «Український бізнес у Польщі: можливості співпраці, перспективи розвитку, досвід та виклики» від ZPP

30 березня у Варшаві відбулась конференція «Український бізнес у Польщі: можливості співпраці, перспективи розвитку, досвід та виклики», у межах якої адвокат, керуючий партнер EUCON Ярослав Романчук став спікером.

Організував захід Центр «Бізнес для України» ZPP, який займається активною підтримкою розвитку українських підприємців на європейському ринку.

Учасники форуму об’єднались для пошуку відповідей на нагальні питання щодо того, як ефективно керувати компанією в Польщі, де шукати потенційних партнерів, як отримати ділові контакти на українському ринку, а також з метою побудови В2В відносин між польським та українським бізнесом, а також надання підтримки українським компаніям у веденні діяльності на польському ринку.

Ярослав Романчук разом із колегами обговорили протягом третьої панелі «Співпраця з польським бізнесом. З чого почати і де шукати професійну підтримку?» успішні кейси із співпраці та способи пошуку і налагодження ділових контаків, переваги польського ринку та його інвестиційну привабливість, юридичну та фінансову підготовку підґрунтя для виходу на польський ринок, перелік організацій, які сприяють зміцненню польсько-українських бізнес-зв’язків та підтримують українських підприємців, те, як уникнути потенційних ризиків та «підводних каменів» ведення пізнесу в Польщі, як залучити польських інвесторів, яку «домашню роботу» слід виконати бізнесу, тощо.

Спікерами третьої панелі також стали: Себастьян Стодоляк – віце-президент Варшавського інституту підприємництва; Ізабела Вижга – президентка фундації Totalizator Sportowy; Марія Лубіан – регіональна менеджерка PAIH Export Center; Валерія Антоніу – координаторка з комунікацій Дія.Бізнес; Анна Любима – директорка Департаменту міжнародного співробітництва Торгово-промислової палати України; Марчін Польшльопек – директор з комерційного управління Allegro; Богуслава Рудецька – директорка Центру «Бізнес для України» ZPP.

Зв’язатися з нами

Надіслати запит