Юридична група EUCON за версією Ukrainian Law Firms 2019. A Handbook for Foreign Clients вкотре відзначена серед лідерів юридичного ринку України в декількох галузях – Юридична група Eucon

Ми використовуємо файли cookie для нашого веб-сайту. Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з використанням нами файлів cookie.

Публікації

Юридична група EUCON за версією Ukrainian Law Firms 2019. A Handbook for Foreign Clients вкотре відзначена серед лідерів юридичного ринку України в декількох галузях

Нещодавно було опубліковано щорічне дослідження юридичного ринку України від газети «Юридична практика» – Ukrainian Law Firms 2019. A Handbook for Foreign Clients.

[:]

За результатами дослідження Юридична група EUCON була відзначена серед лідерів ринку в податковій практиці (судові спори), а  керуючий партнер Ярослав Романчук вже традиційно очолив п’ятірку провідних юристів у сфері оподаткування в Україні. Також Юридична група EUCON увійшла до переліку відомих компаній з податкового консультування та корпоративного права і M&A, також була названа серед лідерів у сфері трансфертного ціноутворення. Керуючий партнер компанії Ярослава Романчук та партнер, керівник практики трансфертного ціноутворення Лариса Врублевська були відзначені серед відомих практиків  у галузі ТЦУ.

Цього року Юридична група EUCON також увійшла в перелік відомих юридичних компаній у практиках корпоративного права і M&A, а також трудового права.

Також пропонуємо вам ознайомитись зі статтею наших експертів на тему «Трансфертне ціноутворення 2019 – вдосконалення правил у векторі BEPS», яка була опублікована в дослідженні.

Юридична група EUCON щиро дякує команді ULF та, зокрема, головному редактору Ользі Усенко за детальний та об’єктивний аналіз юридичного ринку України!

Зв’язатися з нами

Надіслати запит