За підтримки EUCON засновано Educational Center Children of Ukraine

Ми використовуємо файли cookie для нашого веб-сайту. Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з використанням нами файлів cookie.

Публікації

За підтримки EUCON у Варшаві було засновано Educational Center Children of Ukraine

За юридичної підтримки Юридичної групи EUCON у Варшаві було реалізовано важливий соціальний проект, який сьогодні набув особливого значення, – Educational center Children of Ukraine.
За ініціативи партнера, керівника Варшавського офісу Андрія Романчука, що став ментором ECCU, EUCON став юридичним партнером і безпосереднім учасником реалізації проекту, у межах якого компанія надалі надаватиме безкоштовний юридичний супровід.
Educational Center Children of Ukraine започаткували вчителі з Харкова на базі створеної ними у Варшаві школи для українських дітей. Школа працюватиме за українською ліцензією від МОН, відповідно до чого навчальний процес здійснюватиметься на основі української шкільної програми. Стартує робота навчального закладу з 1 вересня поточного року.
А вже 24 серпня о 15:00 у Варшаві до Дня незалежності України відбудеться концерт “STAND UP WITH UKRAINE!”, у межах якого фундація “Educational Center Children of Ukraine” спільно з готелем Marriott Warsaw Hotel та EUCON Legal Group організували програму виступів за участю дітей з України, серед яких вокальний ансамбль “Singing team of UA”, Дитячий балетний театр (Харків), Хор “Пастораль” (Київ), інструментальний квартет та сольні виступи.
Концерт відбудеться за участі почесних гостей та виконавців з різних країн світу: Brian Allan (Poland), Kelsey Rae (USA), Daria Kozyk, Kateryna Bezugla (Ukraine) та ін.
За програмою передбачені вручення подарунків для дітей, солодкий стіл та частування після концерту о 16:15.
Запрошуємо українські сім’ї до участі в заході.
КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ ОБМЕЖЕНА, ПРОСИМО ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ ДЛЯ УЧАСТІ ЗА ПОСИЛАННЯМ:  https://docs.google.com/…/1FAIpQLSezQidIhLC…/viewform…
Зв’язатися з нами

Надіслати запит