Як вести бізнес «по-білому» в Україні - Юридична група Eucon

Ми використовуємо файли cookie для нашого веб-сайту. Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з використанням нами файлів cookie.

Публікації

Як вести бізнес «по-білому» в Україні

Чи можливо вести бізнес чесно і прозоро, «по-білому», обговорили на бізнес-форумі «Білі починають і виграють», який відбувся у одному із столичних готелів Києва 23 лютого 2016 року.[:]

Найбільшу увагу учасників привернула success-story співвласника та генерального директора ТОВ «Пластікс-Україна» Іренеуша Дерека (громадянин Польщі), який за 17 років роботи в Україні зміг побудувати компанію, що за результатами 2015 року задекларувала 500 млн. грн. доходу та сплатила 163 млн. грн. податків. За словами Іренеуша, усі ці 17 років йому вдавалось вести бізнес прозоро та без корупційної складової. Так, це складно, але реально. Ті, хто веде чесний бізнес, можуть сміливо відстоювати свої права перед контролюючими органами у правовому полі. Іренеуш запевнив, що значно ефективніше залучити зовнішнього консультанта, ніж бути під тиском постійних корупційних платежів. А захист інтересів своєї компанії він вже довгі роки довіряє Міжнародному правовому центру EUCON.

Аналогічну практику Іренеуш застосовує і до компаній зі структури Plastics, які працюють в іноземних юрисдикціях (Польща, Грузія, Молдова), навіть зважаючи на той факт, що проблем із контролюючими органами там не виникає. Надійний зовнішній консультант в такому випадку є запорукою уникнення помилок у правовій площині. «Саме тому для відкриття та юридичного супроводу компанії у Польщі я звернувся до своїх надійних перевірених партнерів – Міжнародного правового центру EUCON – сказав Іренеуш Дерек.

Керуючий партнер Міжнародного правового центру EUCON Ярослав Романчук погодився, що вести прозорий бізнес в Україні важко, але можливо та, що важливіше, вигідно якщо робити ставку на довгостроковий розвиток компанії.  Зокрема, вийти на європейський ринок може тільки компанія, якій можна довіряти та яка веде діяльність відкрито.


Про переваги делегування функцій бухгалтерського та податкового обліку, а також деякі світові тенденції у податковому плануванні розповіла учасникам партнер Міжнародного правового центру EUCON Лариса Врублевська.

Про алгоритм дій при непередбачуваному візиті контролерів або правоохоронних органів на підприємство розповів радник, адвокат Міжнародного правового центру EUCON Євген Петренко. Практика свідчить, що найбільш ефективна модель захисту інтересів компанії можлива тільки у разі залучення до спілкування із перевіряючими окремої уповноваженої особи, а не керівництво чи відповідального за антикорупційну політику на підприємстві.

На форумі також було обговорено переваги нового ефективного механізму захисту інтересів «білих» компаній – проект Системи колективної безпеки бізнесу України, який передбачає залучення і адвоката, і журналіста у процес спілкування із перевіряючими. Правильна правова позиція у поєднанні із висвітленням дій контролерів/податкової міліції у мас-медіа вже на практиці показала свою результативність.

Форум було організовано Українською Бізнес Асоціацією та газетою «БІЗНЕС».

Facebook

Газета “БІЗНЕС” про форум

Виступ Іренеуша Дерека на форумі “Білі починають та виграють”, 23 лютого, 2016 рік, Київ

Зв’язатися з нами

Надіслати запит