27 січня в конгрес-холі ДПС України пройшов семінар на тему : «Податковий кодекс України: зміни в адмініструванні податків, ПДВ, ПДФО, земельний податок». - Юридична група Eucon

Ми використовуємо файли cookie для нашого веб-сайту. Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з використанням нами файлів cookie.

Публікації

27 січня в конгрес-холі ДПС України пройшов семінар на тему : «Податковий кодекс України: зміни в адмініструванні податків, ПДВ, ПДФО, земельний податок».

В Ярослава Романчука, разом з командою юристів і аудиторів, вже є достатньо плідний досвід співпраці з ДПСУ. Оцінили корисність навчальних семінарів і в підприємницькому середовищі. А після того, як семінарами зацікавилась Рада підприємців при Кабміні, з’явилася перспектива поширити цей досвід на всі регіони України.

Тема даного семінару зацікавила представників металургійного бізнесу, оптової торгівлі паливом, а також підприємців, що займаються оптово-роздрібним продажем квітів, фурнітури, переробкою та імпортом рибопродукції, що надають послуги у сфері інформації, транспорту, програмного забезпечення. Були представники і великих телекомпаній, виробники будівельних матеріалів, компанії, що займаються зовнішньоекономічною діяльністю.

З більш детальнішою інформацією про семінар ви зможете ознайомитись тут: http://censor.net.ua/ru/resonance/view/153828/kosarchuk_neuplata_nalogov_prevratilas_v_vid_natsionalnogo_sporta_viktoriya_vladina_dlya_tsenzornet

Зв’язатися з нами

Надіслати запит