Андрій Романчук став спікером вебінару, присвяченому питанням підтримки економічної діяльності діаспор та мігрантів від UWC - Юридична група Eucon

Ми використовуємо файли cookie для нашого веб-сайту. Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з використанням нами файлів cookie.

Публікації

Андрій Романчук став спікером вебінару, присвяченому питанням підтримки економічної діяльності діаспор та мігрантів від UWC

Адвокат, партнер EUCON Андрій Романчук став спікером завершального вебінару серії #DiasporaAid під назвою “Посилення політик та програм на підтримку економічної діяльності діаспори та мігрантів” від Ukrainian World Congress – Свiтовий Конґрес Українців, який відбувся 19 листопада онлайн.

Протягом вебінару експерти розповіли слухачам про політики та програми, які можуть допомогти мотивувати та підтримати соціально-економічну та підприємницьку взаємодію діаспори й мігрантів з Україною.

Андрій Романчук відзначив наявність позитивного досвіду ефективного використання Польщею європейського дофінансування, яке надається на вигідних умовах.

Лектор розкрив аспекти практичного досвіду юридичного супроводу стартапів у Польщі, акцентувавши увагу на вигідних програмах фінансування для стартапів.

Експерт протягом виступу зосередився на різноманітних фінансових та інвестиційних інструментах, доступних для українських підприємців на польському ринку. На його думку, одним із перспективних інструментів є використання регіональних програм на рівні воєводств.

Також Андрій Романчук звернув увагу на те, що за наявності широкого вибору програм з дофінансування, грантів та інших інструментів у Польщі існує певний дефіцит місцевих стартапів, водночас в Україні ситуація дзеркальна: українські підприємці мають цікаві проекти та бажання їх розвивати, проте існують очевидні проблеми з пошуком інвестицій та інших фінансових ресурсів.

Окремо слід виділити тему фінансування релокованих у Польщу стартапів, яка була розглянута протягом виступу. Експерт окреслив особливості процедури релокації та переваги, якими слід скористатись стартаперам.

Пан Романчук підкреслив також і різноманітність та доступність для стартапів програм дофінансування й грантів, а особливо у східних регіонах Польщі, де ринок є менш розвиненим, а кількість програм – більшою.

Зв’язатися з нами

Надіслати запит