Back to Brand: у Варшаві відбувся форум «Branding w najlepszym wydaniu» - Юридична група Eucon

Ми використовуємо файли cookie для нашого веб-сайту. Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з використанням нами файлів cookie.

Публікації

Back to Brand: у Варшаві відбувся форум «Branding w najlepszym wydaniu»

Перший місяць осені завершився яскравою подією у Варшавіфорумом «Branding w najlepszym wydaniu» («Брендинг в найкращому вигляді»), спікером якого став керуючий партнер EUCON, співголова Ради Асоціації українського бізнесу в Польщі Ярослав Романчук.

У межах дискусійної панелі «Брендинг як ключ до формування стабільної позиції на ринку в міжнародних умовах» спікер разом із колегами обговорювали ключові аспекти явища брендингу в контексті сьогодення. «Бренд – це велосипед, педалі якого слід крутити безперервно, аби рухатися вперед», – відзначив Ярослав Романчук.

На його думку, обов’язково потрібно брати до уваги те, що бренд зазвичай має стійку асоціацію з його власником, тож слід застосовувати стратегічний підхід до розвитку особистого бренду та дбати про його репутацію.

Ярослав Романчук підкреслив: «Бренд – це емоція споживача, помножена на маржу, яку отримує від бренду власник».

Спікер слушно зауважив, що сьогодні цифровий світ диктує свої правила, ставши мірилом успішності та життєздатності бренду. Публічність може стати як вдалим інструментом розвитку бренду, так і призвести до фатальних наслідків, тож споживач відіграє роль своєрідного судді, від рішення, вподобань та принципів якого залежить життя бренду.

Ярослав Романчук як юрист наголосив, що бренд також є об’єктом інтелектуальної власності, що у комплексі містить не лише торгову марку, але й інші об’єкти. Тож бренд як ОІВ має приносити своєму власнику економічну вигоду, бути фінансово вигідним активом, якому можна надати майнову оцінку і комерціалізувати. Так, спікер виокремив, що капіталізований бренд може бути об’єктом купівлі-продажу, внеском в статутний капітал, предметом застави, зокрема, його можна використовувати в податковому плануванні.

Однією з головних тез виступу пана Ярослава є те, що, на його думку, очевидно, що сьогодні найбільш актуальним та перспективним лідером ринку контенту є відеоконтент. Перевага сьогодення – це широкий спектр платформ для просування відеоконтенту, які прийшли на зміну епосі телебачення з явищами «кумівства», «блату» і великих фінансових витрат, через які просувались рекламні матеріали.  Спікер стверджує, що нині для того, щоб достукатись до серця споживача на шляху до трансформації у lovemark бренд, достатньо мати на озброєнні вдалу стратегію, креативну команду однодумців, сміливість, мобільні гаджети, інтернет, а найголовніше – амбіції та здоровий азарт.

Зв’язатися з нами

Надіслати запит