ІІІ Юридичний форум ЄС-Східне партнерство 2024 - Юридична група Eucon

Ми використовуємо файли cookie для нашого веб-сайту. Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з використанням нами файлів cookie.

Публікації

ІІІ Юридичний форум ЄС-Східне партнерство 2024

Задяки спільним зусиллям наших партнерів та членів міжнародного організаційного комітету вже третій рік поспіль 23-24 травня 2024 року у Варшаві відбудеться ІІІ Юридичний форум ЄС-Східне партнерство, який об’єднає професійну юридичну спільноту країн Європи, Східного партнерства, Центральної Азії та Кавказу, а також до нас доєднаються представники юридичної спільноти з США та інших країн світу.

Цілі сталого розвитку (ESG) є основою нашого заходу, а постійними темами всіх наших форумів є дві глобальні теми, які залишаться в програмі заходу в майбутньому, а саме: правові аспекти організації міжнародної торгівлі та питання, пов’язані з управлінням людським капіталом та юридичними структурами.

Наш форум є чудовою комунікаційною платформою для міжнародної юридичної спільноти, яка зустрінеться на одному майданчику з метою обміну професійними думками,  участі у  конструктивних дискусіях та з ціллю закласти основу для майбутньої співпраці та налагодження ділових зав’язків.

Учасниками нашого форуму є представники наукової юридичної спільноти, освітніх установ, органів юстиції, судді, прокурори, партнери юридичних компаній, керівники юридичних служб бізнес-організацій, компалаєнс-офіцери, фахівці з питань кібербезпеки, спеціалісти з розвитку бізнесу, маркетингу, просування юридичних послуг, провідні HR _Law спеціалісти та всі ті, хто цікавиться динамікою розвитку юридичної професії.

ЩО ОЧІКУЄ НА ВАС:

  • Два дні динамічних, професійних дискусій.
  • Налагодження нових зв’язків та ділових контактів.
  • Нетворкінг із понад 160 учасниками з більше ніж 25 країн.
  • Участь у 11 професійних дискусіях.
  • Синхронний переклад під час панельних дискусій трьома мовами (англійською, польською та українською).
  • Ви зможете насолодитися Gala Dinner та розважальною програмою – 23 травня.
  • Ви доєднаєтеся до Evening Reception – 24 травня, який пройде у форматі “без краваток та вечірніх суконь”.

Не проґавте можливість взяти участь у динамічному обміні ідеями та досвідом у правовій сфері. Приєднуйтесь до нас у Варшаві!

P.S. Представників генерального та ексклюзивного партнера в аеропорту очікуватиме персональне авто, а саме: TESLA Model X.

Деталі, реєстрація та програма за посиланням: https://legalforum.eu/

 

 

Зв’язатися з нами

Надіслати запит