На порозі змін: Ярослав Романчук став спікером форуму «Податкова амністія 2021» - Юридична група Eucon

Ми використовуємо файли cookie для нашого веб-сайту. Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з використанням нами файлів cookie.

Публікації

На порозі змін: Ярослав Романчук став спікером форуму «Податкова амністія 2021»

Ухвалення Верховною Радою закону про першу в історії незалежної України масової податкової амністії стало одним із найголовніших цьогорічних інфоприводів.

Із цієї нагоди 27 липня відбувся Міжнародний форум «Податкова амністія 2021. Нульова декларація, непрямі методи, КІК, втрата резиденції» від International Advisers Association, протягом якого податківці, державні чиновники, адвокати та експерти у сфері податків та ін. обговорили перспективи податкової реформи, майбутнє непрямих методів та нульового декларування, особливості майбутньої кампанії податкової амністії 2021-2022, інвестиції, фінансовий моніторинг, межі звільнення від кримінальної відповідальності для декларантів податкової амністії, зміну податкової резидентності, КІКи і т.д..

Керуючий партнер Юридичної групи EUCON Ярослав Романчук став спікером у межах блоку 10 «Майбутнє кампанії декларування контрольованих іноземних компаній за 2022 рік». Експерт розповів про   випадки, в яких КІКам доведеться готувати трансфертну документацію, розглянувши особливості процесу підготовки звітності, а також надав порівняльну характеристику подачі звітності з ТЦУ КІКами та українськими компаніями.

Протягом заходу також виступили: Данило Гетьманцев – Голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Верховної Ради України; Євген Олейніков – в.o. Голови Державної податкової служби України; Олександр Борняков – заступник Міністра цифрової трансформації України та ін..

Зв’язатися з нами

Надіслати запит