Перший юридичний форум ЄС-Східне партнерство - Юридична група Eucon

Ми використовуємо файли cookie для нашого веб-сайту. Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з використанням нами файлів cookie.

Публікації

Перший юридичний форум ЄС-Східне партнерство

Поточна ситуація на міжнародному ринку наочно показує, наскільки важливим є діалог.

Ми планували наш Форум протягом року, але війна в Україні, яка застала весь світ зненацька, повністю змінила перспективи співпраці між східними країнами та ЄС.

Ми планували обговорити питання розвитку торгівлі в контексті  постпандемічного та економічного піднесення, але у нинішній ситуації ми хочемо присвятити нашу зустріч шансам реактивації економічного обміну у новій реальності.

НА ФОРУМІ ЗАПРОШЕНІ ГОСТІ ТА ЕКСПЕРТИ ОБГОВОРЯТЬ:

  • яке становище українських компаній у контексті співпраці із закордонними партнерами;
  • чи ефективно та етично співпрацювати з східними партнерами в умовах війни;
  • як впливають на міжнародний ринок введені щодо Росії та Білорусі санкції;
  • як знайти нових партнерів та постачальників;
  • суть механізмів правового врегулювання в умовах воєнного стану та економічної кризи та ін.

ДОПОМОГА ДІТЯМ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВІД ВІЙСЬКОВОГО КОНФЛІКТУ В УКРАЇНІ:

У контексті обговорення заявленої тематики важливо пам’ятати також про тих, хто постраждав від військового конфлікту та гостро потребує допомоги та підтримки. З першого дня конфлікту ми активно організовуємо допомогу Україні та вирішили, що кошти, зібрані на конференції, будуть перераховані на рахунок нашого фонду, який підтримає найбільш постраждалих українських дітей. Так, упродовж заходу буде організовано благодійний збір коштів, які будуть перераховані на рахунок Фонду.

Проведення форуму у Варшаві є символічним у контексті рівня підтримки, наданої Польщею, яка стала головним партнером України з першого дня повномасштабної війни.

ХТО БРАТИМЕ УЧАСТЬ?

Форум збере партнерів найбільших юридичних фірм з Європи та Азії, визнаних юристів, що працюють на міжнародному ринку, керівників внутрішніх юридичних відділів, а також експертів з розвитку бізнесу, спеціалістів з PR та юридичного маркетингу, а також з фінансів та рейтингів.

Поспішайте приєднатися і ви!

БЕЗПЕКА НА ФОРУМІ:

Ми як організатори заходу зробимо все, щоб учасники форуму відчували себе в безпеці, особливо в період пандемії COVID-19.

Ми забезпечимо перевірку на наявність у всіх учасників, спікерів і організаторів паспортів вакцинації або негативних тестів, отриманих протягом 72 годин до початку заходу.

У разі погіршення епідеміологічної ситуації або введення обмежень з організації заходів, ми повідомимо вам про це і запропонуємо систему лояльності зі збереження і повернення квитків:

* Всі придбані квитки будуть дійсні на нову дату заходу.

* Якщо такий варіант вас не влаштує, ви зможете оформити заявку на повернення коштів і отримати суму, за яку був придбаний квиток.

В’ЇЗД ДО КРАЇНИ

* Організаторами форуму буде надіслано запрошення всім учасникам заходу.

* Ми забезпечимо візову підтримку для тих учасників форуму, у кого виникне така потреба.

Дата: 26-27 травня 2022 року

Місце проведення: Варшава, Warsaw Marriott Hotel

Деталі на: https://legalforum.eu/

 

Зв’язатися з нами

Надіслати запит