Перший юридичний форум ЄС-Східне партнерство - Юридична група Eucon

Ми використовуємо файли cookie для нашого веб-сайту. Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з використанням нами файлів cookie.

Публікації

Перший юридичний форум ЄС-Східне партнерство

Зміна ринкової кон’юнктури крізь ковідную призму, торгові бар’єри і санкції залишаються у фокусі дискусій експертів, які все частіше озвучують прогнози щодо майбутнього економічного ривка в галузі міжнародної торгівлі.

Що буде з міжнародним корпоративним структуруванням, як сильно змінить бізнес нова ера міжнародної податкової трансформації, які фінансові інструменти використати, як захистити інвестиції – ці і не тільки питання стануть об’єктами обговорень в межах Першого юридичного форуму ЄС-Східне партнерство.

Сфера юридичних послуг за час пандемії продемонструвала небувалу гнучкість в роботі з клієнтами, здатність до оперативної адаптації, інноваційність, а головне – готовність до об’єднання сил і співпраці в контексті пост-ковідного ландшафту. Але чи стане пандемія в актуальних умовах відправною точкою для буму в певних секторах економіки і які трансформації в цьому ключі очікують на юридичний бізнес?

Крім перерахованих вище питань, спікери форуму також сфокусуються на питаннях здорової конкуренції і продуктивного співробітництва, розвитку корпоративної культури, інхаусів vs. юрисконсультантів, впровадження унікальних маркетингових стратегій, розширення клієнтської бази і виходу на нові ринки, масштабування бізнесу, legal tech, legal design, рекрутингу, освітніх проектів, міжнародних рейтингів.

МЕТА ПРОВЕДЕННЯ:

Консолідація центрально-східного європейського юридичного ринку для створення унікального діалогового майданчика, який дозволить максимально ефективно використати синергію управлінців топових юридичних компаній, голів внутрішніх юрдепартаментів, експертів і консультантів для максимального розвитку юридичного бізнесу, а також успішного інтегрування юркомпаній у світові процеси.

ЧОМУ ВАРТО ВІДВІДАТИ:

26-27 травня Варшава стане серцем legal market в контексті інтеграції центрально-європейського співробітництва, об’єднавши партнерів, радників топових юридичних компаній, успішних адвокатів, pr і маркетинг фахівців, консультантів з розвитку юридичного бізнесу, фінансів і рейтингів, бізнес-коучів та інших лідерів у своїй сфері –  поспішіть приєднатись і Ви! На Вас чекають найцікавіші виступи і дискусії, networking і B2B-зустрічі, багато корисного спілкування та яскравих вражень!

БЕЗПЕКА НА ФОРУМІ:

Ми як організатори заходу зробимо все, щоб учасники форуму відчували себе в безпеці, особливо в період пандемії COVID-19.

Ми забезпечимо перевірку на наявність у всіх учасників, спікерів і організаторів паспортів вакцинації або негативних тестів, отриманих протягом 72 годин до початку заходу.

У разі погіршення епідеміологічної ситуації або введення обмежень з організації заходів, ми повідомимо вам про це і запропонуємо систему лояльності зі збереження і повернення квитків:

* Всі придбані квитки будуть дійсні на нову дату заходу.

* Якщо такий варіант вас не влаштує, ви зможете оформити заявку на повернення коштів і отримати суму, за яку був придбаний квиток.

В’ЇЗД ДО КРАЇНИ

* Організаторами форуму буде надіслано запрошення всім учасникам заходу.

* Ми забезпечимо візову підтримку для тих учасників форуму, у кого виникне така потреба.

Дата: 26-27 травня 2022 року

Місце проведення: Варшава, Warsaw Marriott Hotel

Організатори: Юридична група EUCON

Деталі на: https://legalforum.eu/

 

Зв’язатися з нами

Надіслати запит