Польща – трамплін для виходу в ЄС? Андрій Романчук став лектором у межах заходу для стартаперів від ISE Corporate Accelerator - Юридична група Eucon

Ми використовуємо файли cookie для нашого веб-сайту. Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з використанням нами файлів cookie.

Публікації

Польща – трамплін для виходу в ЄС? Андрій Романчук став лектором у межах заходу для стартаперів від ISE Corporate Accelerator

Польща – трамплін для виходу в ЄС? Про можливості та бізнес-перспективи для українських стартаперів у Польщі у межах онлайн-зустрічі від стартап-акселератора ISE Corporate Accelerator 16 червня розповів адвокат, партнер, керівник Варшавського офісу EUCON Андрій Романчук.

Зокрема, експерт відзначив наявність позитивного досвіду ефективного використання Польщею європейського дофінансування, яке надається на вигідних умовах.

Лектор розкрив аспекти практичного досвіду юридичного супроводу стартапів у Польщі, акцентувавши увагу на вигідних програмах фінансування для стартапів.

Андрій Романчук окреслив різноманітні фінансові та інвестиційні інструменти, доступні для українських підприємців на польському ринку. На його думку, одним із перспективних інструментів є використання регіональних програм на рівні воєводств.

Спікер підкреслив, що різниця між польськими і українськими стартапами полягає у відносній легкості залучення фінансів у Польщі, проте й не оминув увагою особливості та можливі складнощі процедури створення юридичної особи у Польщі.

Окремо слід виділити тему фінансування релокованих у Польщу стартапів, яка була розглянута протягом виступу. Експерт окреслив особливості процедури релокації та переваги, якими слід скористатись стартаперам.

Пан Романчук підкреслив також і різноманітність та доступність для стартапів програм дофінансування та грантів, а особливо у східних регіонах Польщі, де ринок є менш розвиненим, а кількість програм – більшою.

Зв’язатися з нами

Надіслати запит