Семінар «Бухгалтерські служби як останній форпост по захисту бізнесу від свавілля податкових органів». - Юридична група Eucon

Ми використовуємо файли cookie для нашого веб-сайту. Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з використанням нами файлів cookie.

Публікації

Семінар «Бухгалтерські служби як останній форпост по захисту бізнесу від свавілля податкових органів».

Міжнародний правовий центр «EUCON» та Міжнародний аудиторський союз провели для бухгалтерів посольського бізнесу семінар на тему: «Бухгалтерські служби як останній форпост по захисту бізнесу від свавілля податкових органів».

28 травня за підтримки торгової місії Посольства Республіки Польща, Міжнародного Товариства Польських Підприємців в Україні та Польсько-української господарчої палати, фахівці в галузі податкового права провели безкоштовний семінар присвячений ролі бухгалтерських служб у захисті бізнесу під час перевірок податкових органів.

У заході взяли участь понад 50 представників бухгалтерських служб польського бізнесу, які мали можливість отримати цінні та практичні поради від адвокатів та аудиторів.

Організатори заходу, голова правління Міжнародного Товариства Польських Підприємців в Україні пан Іренеуш Дерек, керівник відділу сприяння торгівлі та інвестицій Посольства Республіки Польща пані Малгожата Гавін та віце-президент Польсько-української господарчої палати пан Олег Дубіш, виступили з привітальним словом. Ярослав Романчук (адвокат, МПЦ «EUCON») та Лариса Врублевська (аудитор, Міжнародний аудиторський союз) розпочали дискусію, ознайомивши присутніх з останніми змінами в податковому законодавстві України, та представили усіх доповідачів.

У ході семінару спеціалісти у галузі оподаткування поділились з присутніми своїм досвідом та напрацюваннями, розповівши про особливості перевірок ПДВ (аудитор Оксана Пузько), методологію підготовки документів до перевірки податку на прибуток ПДФО (податковий консультант Анна Шавлюк). Правники Міжнародного правового центру «EUCON» наголосили на стратегіях захисту під час перевірок у вигляді алгоритму дій посадових осіб (юрист Олександр Мельник), розглянули питаннях надання документів та оскарження результатів перевірок (адвокат Володимир Бевза), торкнулись специфіки надання відповіді на запит/вимоги податкових органів (адвокат Віталій Тимчук) та дали поради як попередити та мінімізувати настання ситуацій, у яких податковий спір переростає в кримінальний злочин (адвокат, керівник судової практики Євген Петренко), а також ознайомили слухачів з впливом рішень міжнародних інстанцій G20 та ОЕСР на український бізнес у розрізі запровадження нових перевірок з міжнародним елементом (юрист Андрій Романчук).

Зв’язатися з нами

Надіслати запит