Практичний семінар «ВІДКРИТТЯ БІЗНЕСУ В ПОЛЬЩІ: від А до Я» - Юридична група Eucon

Ми використовуємо файли cookie для нашого веб-сайту. Продовжуючи перегляд сайту, ви погоджуєтеся з використанням нами файлів cookie.

Публікації

Практичний семінар «ВІДКРИТТЯ БІЗНЕСУ В ПОЛЬЩІ: від А до Я»

Протягом вересня-жовтня 2015 року заплановано проведення наступних семінарів з циклу практичних семінарів «ВІДКРИТТЯ БІЗНЕСУ В ПОЛЬЩІ: від А до Я», у рамках яких можна дізнатись про економічні та правові аспекти виходу на ринок ЄС, зокрема через відкриття бізнесу у Польщі. Семінари проходять за підтримки Відділу сприяння торгівлі та інвестиціям Посольства Республіки Польща. Організатори заходу: Міжнародний правовий центр «EUCON», Польсько-Українська Господарча Палата.

16-17 вересня 2015 року в «Smartville. Вільний простір» уже відбулись два таких семінари.

Інформація щодо наступних дат проведення семінарів буде додатково анонсована на сайті компанії.

Семінари відбуваються за підтримки Відділу сприяння торгівлі та інвестиціям Посольства Республіки Польща. Організатори заходу: Міжнародний правовий центр «EUCON», Польсько-Українська Господарча Палата.

З доповідями на семінарі виступають представники Відділу сприяння торгівлі та інвестиціям Посольства Республіки Польща, Польсько-Української Господарчої Палати, провідні юристи у галузях корпоративного, податкового права, трудової міграції, придбання нерухомого майна, які спеціалізуються на польському напрямі.

У рамках заходу відбувається:

  • окреслення актуальних аспектів інвестиційного потенціалу Польщі;
  • інформування про практичні питання та особливості виходу українського бізнесу на європейський ринок на прикладі Республіки Польща;
  • обговорення моделей мінімізації ризиків в сфері податкового планування та питань щодо ведення бухгалтерського обліку;
  • інформування щодо питань отримання права на проживання та особливостей набуття права власності на нерухоме майно в Польщі.

Довідково: для бажаючих детальніше ознайомитись із питаннями відкриття бізнесу в Польщі інформуємо, що випущена книга “БІЗНЕС-ПРАВО РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА для українських інвесторів”. Детальніше тут.

ПРОГРАМА ЗАХОДУ

 РЕЄСТРАЦІЯ

Зв’язатися з нами

Надіслати запит